A9 TV İftar Yemeğinde Sevgi ve Dostluk Çağrısı

A9 TV İftar Yemeğinde Sevgi ve Dostluk Çağrısı

A9 TV iftar davetinde Adnan Oktar, sevginin, dostluğun, kardeşliğin ve barışın önemine dikkat çekerek, sevgi, dostluk, kardeşlik ve barış dileğinde bulundu.

10 Haziran 2017 - 17:06 - Güncelleme: 11 Haziran 2017 - 02:48

A9 TV’nin toplumun çok farklı kesimlerini aynı sofrada buluşturduğu Ramazan ayı geleneksel iftarı 8 Haziran 2017’de İstanbul Çırağan Oteli Balo Salonu’nda Adnan Oktar’ın da katılımıyla gerçekleştirildi.

Her sene olduğu gibi bu sene de farklı kültür, kimlik ve görüşteki insanların, barış ve sevgi ortamı içinde bir arada olabileceğini gösteren iftar yemeğinde çok güzel görüntülere şahit olundu.

Bu özel davete İsrail ve Amerika’dan gelen Musevi ve Hristiyan din adamları, politikacılar, Türkiye Süryani, Ermeni, Musevi, Rum Ortodoks ve Katolik cemaatlerinin mensuplarının yanı sıra Caferi, Alevi ve Bektaşi camialarının kıymetli isimleri, Nakşibendi, Kadiri tarikatları, Nur talebeleri, Milli Görüş Camiası olmak üzere muhafazakar kesimin değerli isimleri, önde gelen masonlar, Türk siyasi hayatının saygın isimleri, farklı görüş ve düşünceden aydınlar, yabancı ülkelerin Türkiye başkonsolosları, çok sayıda akademisyen, iş adamları ve yine çok sayıda yerli ve yabancı basın temsilcileri ile sanat ve spor camiasından da birçok konuk katıldı.

Farklı inançlara, dünya görüşlerine, siyasi partilere ve yaşam tarzlarına sahip yaklaşık 750 kişinin katıldığı A9 TV iftar davetinde Adnan Oktar, sevginin, dostluğun, kardeşliğin ve barışın önemine dikkat çekerek, sevgi, dostluk, kardeşlik ve barış dileğinde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meral Akşener Manisa'da Büyük İlgi Gördü
Meral Akşener Manisa'da Büyük İlgi Gördü
Ercan Vuralhan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ercan Vuralhan Son Yolculuğuna Uğurlandı