|- Turkey News Agency Internet Newspaper | SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ || Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi | OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ -|

Blue Man Group Enerji Dolu Bir Açılış Yaptı

Blue Man Group Enerji Dolu Bir Açılış Yaptı

Merakla beklenen Blue Man Group enerji dolu bir açılış yaptı – izleyicileri coşturdu

14 Şubat 2018 - 01:26 - Güncelleme: 14 Şubat 2018 - 01:50

Tüm dünyada bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle İstanbul’da gerçekleşecek 16 şovunun ilkini şaşırtıcı ve eğlenceli bir performansla tamamladı. İzleyicilerin arasına karışan ve onları da gösteriye dahil eden mavi adamlar, kahkaha dolu bir gece yaşattı.

Müzik, teknoloji, sanat ve komediyi buluşturan şov, 25 Şubat’a kadar Zorlu PSM’de sahnelenmeye devam edecek.

1991'den bu yana müzik, teknoloji ve komediyi bir araya getiren ve yeniliklerle her geçen gün güncellenen Blue Man Group, dünya turnesi ekibi ile Zorlu PSM’de seyircilerin karşısına çıktı. Gelişen teknolojilerle, yepyeni müziklerle ve taze hikayelerle donatılmış gösterilerin hiçbiri, bir diğerine benzemiyor ve farklı kültürlere ve her yaş grubuna hitap ediyor. 

HABERİN FOTOĞRAF GALERİSİ ALTTAKİ LİNKTE 

Hem yetişkinleri hem de çocukları etkisi altına alacak bir şov…

Blue Man Group’un eşsiz şovları, her yaştan izleyiciyi etkisi altına almayı başarıyor. Aralıksız 90 dakika süren şovda mavi adamlar, hiç konuşmadan, sadece müzik ve hareketlerle iletişim kuruyor. Şaşırtan hareketleriyle çocukların, farklı mizahi unsurlarıyla ise yetişkinlerin soluksuz izlediği gösteri sunuyor.

İzleyiciye, hayal gücünün sınırlarını zorlayan, eğlenceli bir görsel dünya sunan Blue Man Group, BKM işbirliğiyle 25 Şubat’a kadar toplamda 16 performansla Zorlu PSM Ana Tiyatro’da sahne alacak. Biletler ve fiyat bilgileri ‘www.zorlupsm.com’, ‘www.biletix.com’ adreslerinden ve Zorlu PSM gişelerinden temin edilebiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kılıçdaroğlu ve Akşener Buluştu İttifak Tamam
Kılıçdaroğlu ve Akşener Buluştu İttifak Tamam
Soruşturma Başlatılmıştı Binlerce Kişi Destek İçin Toplandı
Soruşturma Başlatılmıştı Binlerce Kişi Destek İçin Toplandı