|- Turkey News Agency Internet Newspaper | SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ || Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi | OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ -|

Ciğerli Ailesinin Mutlu Günü

Ciğerli Ailesinin Mutlu Günü

Enformasyon Medya Grubu’nun Genel Koordinatörü Mert Ciğerli, Nurnihan Güven’le evlendi.

24 Haziran 2018 - 22:54 - Güncelleme: 25 Haziran 2018 - 00:07

Enformasyon Medya Grubu’nun Genel Koordinatörü Mert Ciğerli, Nurnihan Güven’le evlendi.

Enerjimagazin - Enformasyon Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Ciğerli’nin oğlu Mert Ciğerli ile Nurnihan Güven görkemli bir düğün töreni ile evlendi.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleştirilen düğün töreni ile hayatlarını birleştiren genç çifti sevenleri ve yakınları da yalnız bırakmadı.

Bünyesinde enerji sektörünün en güncel haber portalı 'www.enerjimagazin.com'u da barındıran Enformasyon Medya Grubu’nun Genel Koordinatörü Mert Ciğerli, uzun süredir birlikte olduğu Uluslararası Finans, Dış Ticaret ve Pazar Araştırmaları Uzmanı Nurnihan Güven’le evlenerek dünya evine girdi.

Çiftin nikahı Maltepe Belediyesi Küçükyalı Evlendirme Dairesi’nde kıyıldı. Hastalıkta ve sağlıkta bir ömür boyu mutlu birlikteliğe güçlü bir şekile 'Evet' diyen Mert ve Nurnihan’ın heyecanla karışık mutlulukları gözlerinden okundu. Çift için burada kıyılan nikahın ardından İstanbul Kadıköy’de bulunan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel’de düğün töreni düzenlendi.

Başta Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ve Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş (TEDAŞ) Genel Müdürü Halil İbrahim Leventoğlu olmak üzere çok sayıda çiçek gönderilen görkemli düğün törenine; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bacanağı Nuri Vardarbaşı ile eşi Leyla Vardarbaşı, bazı medya ve enerji sektörünün yöneticileri, siyasiler ile iş dünyasından çok sayıda davetli katılırken, düğüne katılamayan çok sayıda davetli de kutlama mesajı gönderdi.

Ciğerli çiftine kutlama mesajı ve çiçek gönderenler arasında JESDER Başkanı Ufuk Şentürk, FIRAT EDAŞ Genel Müdürü Önder Bağır, ÇEDAŞ Genel Müdürü Ahmet Sait Akboğa, VEDAŞ Genel Koordinatörü Osman Akyol, Enerji Ekonomisi Derneği Başkanı Prof. Dr. Gürkan Kumbaroğlu ve Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç’ın yanısıra, INTEC Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Işıl Demirhan, EkoRE İş Geliştirme Müdürü Selen İnal, PİAR Ajans Başkanı Berke Oran, UEDAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Yusuf Ziya Yüce, VEDAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Ercan Kısacık, ARAS EDAŞ Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Ömür Taylan Deniz, SEDAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Ayhan Erkovan, KCETAŞ Kurumsal İlişkiler Müdürü Fatih Temeltaş, ÇEDAŞ Kurumsal İletişim Uzmanı Erkan Özkan, AYDEM Kurumsal İletişim Sorumlusu Baran Ölekli, ADM EDAŞ Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Uğur Dayıoğlu ile UEDAŞ Kurumsal İlişkiler Sorumlusu Melek Poyraz yer aldılar.

Ciğerli Ailesi davetlilerle yakından ilgilenirken, eğlencenin doruğuna çıkan çift ve sevenleri gönüllerince eğlendiler.

Bizde Türkiye Haber Ajansı olarak Mert ve Nurnihan Ciğerli çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ferhat gürgenöz
    4 ay önce
    Enerji piyasasının nabzını tutan portal’ın mutlu gününü tebrik ederim.. neredeyse tüm enerji sektörü ya ordaymış ya da tebrik çiçek iletmişler.. sektörü bir arada tutmuş düğün.. çok hoş hareket..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hızlı Tüketimde Trendler Değişti
Hızlı Tüketimde Trendler Değişti
Tavlaşoğlu Yakutiye Belediyesi Başkan Aday Adayı
Tavlaşoğlu Yakutiye Belediyesi Başkan Aday Adayı