En Keyifli Yeni Yıl Hediyeleri; Keskin Color Puzzle Serileri

En Keyifli Yeni Yıl Hediyeleri; Keskin Color Puzzle Serileri

Keskin Color’ın birbirinden güzel puzzle seçenekleri, yeni yıla stres atarak ve zihnini dinlendirerek girmesini istediğiniz sevdiklerinize verebileceğiniz en keyifli hediye...

15 Aralık 2017 - 16:55

Yoğun tempo ile geçen yorucu bir yıla daha veda etmeye hazırlanıyoruz. Yepyeni bir gelecek, yılbaşının tüm güzellikleri ile başlayarak bizleri bekliyor. Elbette sevdiklerimizi mutlu edecek hediyeleri seçme zamanı da geliyor.

Keskin Color’ın birbirinden güzel puzzle seçenekleri, yeni yıla stres atarak ve zihnini dinlendirerek girmesini istediğiniz sevdiklerinize verebileceğiniz en keyifli hediye alternatifi olarak öne çıkıyor. Her yaşa uygun; 500, 1000 ve 2000 parçalık birçok puzzle seçeneği seçkin kırtasiyelerde sizleri bekliyor.   

Puzzle yapmanın hem küçüklere hem de büyüklere önemli faydaları bulunuyor. Puzzle yapmak, hem yetişkinlerin hem de küçüklerin strese neden olan olaylardan uzaklaşmalarına yardımcı oluyor, hem hayata renk katıyor hem de dinlendirirken eğlendiriyor. Yaptığınız işe puzzle ile mola vermeniz, yaratıcı çözümler bulmanızı da kolaylaştırıyor. Uzmanlar, puzzle yapmanın kendinize zaman ayırmak için en güzel yollardan biri olduğunu söylerken, çağımızın önemli sorunlarından biri olan dikkat eksikliğinin giderilmesinde de çok etkili olduğunu ifade ediyor. Puzzle; sabretmeyi, sonuca odaklanmayı, süreci keyifli hale getirmeyi, dikkat ve konsantrasyonu güçlendirmeyi de bir oyun haline getiriyor. Akıl yürütme, problemlere çözüm üretme gibi pedagojik faydaları da söz konusu.  

Keskin Color’ın birbirinden güzel puzzle serileri, sevdiklerine keyifli bir yeni yıl hediyesi vermek isteyenler için tüm seçkin kırtasiyelerde ve zincir mağazalarda…

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Orhan Ülker, ‘Üsküdar’ımıza Huzuru ve Sevgiyi Getireceğiz’
Orhan Ülker, ‘Üsküdar’ımıza Huzuru ve Sevgiyi...
Kaşıkçı, Konsolosluktaki Arbede Sırasında Ölmüş
Kaşıkçı, Konsolosluktaki Arbede Sırasında Ölmüş