Halil Sezai’nin Babası Hayatını Kaybetti!

Halil Sezai'nin Babası Hayatını Kaybetti!

Halil Sezai, Çanakkale'nin Bozcaada İlçesi'nde düzenlenen 18'inci Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festival programı öncesi babasının hayatını kaybettiği haberini öğrendi. Fakat Halil Sezai, yine de konserini iptal etmeyerek hayranlarının karşısına geçti.

11 Eylül 2017 - 13:29

Halil Sezai, Çanakkale’nin Bozcaada İlçesi’nde düzenlenen 18’inci Kültür, Sanat ve Bağbozumu Festivali’nin son gününde Cumhuriyet Meydanı’nda, dün saat 21.30’da sahneye çıktı. 38 yaşındaki oyuncu ve şarkıcı Halil Sezai’yi dinlemek için binlerce kişi alanı doldurdu.

KONSER ÖNCESİ BABASININ ÖLÜM HABERİNİ ALDI!

Konser öncesi Halil Sezai, KOAH hastalığı nedeniyle babasının hayata veda ettiği haberini aldı. Halil Sezai, böylesine acı bir habere rağmen konserini iptal etmeyerek, hayranlarının karşısına geçti.

Yürek burkan haberden sonra sahneye güçlükle çıkan Halil Sezai, "Benim sadık yarim kara topraktır" adlı türküyü söylerken gözyaşlarını hakim olamadı.

Halil Sezai, son derece üzgün ve bitkin halde neredeyse hiç konuşmadan 1 saat 15 dakika kalarak konseri tamamladı. Zaman zaman sahneye çıkan yakınları da Halil Sezai’ye sarılarak moral verdiği görüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abdüllatif Şener'den Flaş Erdoğan Açıklaması
Abdüllatif Şener'den Flaş Erdoğan Açıklaması
Türkiye Genelinde 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı
Türkiye Genelinde 19 Mayıs Coşkuyla Kutlandı