Bugun...
Reklam


Henkel Keşif Dünyası Bursa Bilim Şenliği'nde!
Henkel Keşif Dünyası, Bursa Bilim Şenliği'ne geliyor, çocuklar hem eğleniyor hem bilime adım atıyor…

Henkel Keşif Dünyası Bursa Bilim Şenliği'nde!
+ -

Henkel’in çocuklara bilimi sevdirmek ve eğlenirken öğrenmelerini sağlamak için dünyanın farklı ülkelerinde gerçekleştirdiği “Keşif Dünyası” adlı bilim atölyesi, 4-7 Mayıs 2017 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan Bursa Bilim Şenliği’nde.

Henkel’in Yaratıcı Çocuklar Derneği iş birliğinde gerçekleştirdiği Keşif Dünyası projesi, çocuklara bilimin kapılarını açıyor. Çocuklar, bu sayede minik araştırmacılar olarak bilimin sırlarına yol alıyor ve ilk deneylerini gerçekleştiriyor. Çocuklar, Keşif Dünyası’ndaki bilim atölyelerinde yapıştırma, yıkama, temizleme, kozmetik ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere çeşitli konularda bilimsel deneylere katılıyor. Deneylerde araştırmalarını da su, limon, yumurta kabuğu gibi malzemeler üzerinde yapıyor. Keşif Dünyası’nda, yarınlara yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için çocuklara özellikle doğa sevgisi ve sürdürülebilirlik bilinci kazandırmaya da büyük önem veriliyor.

Henkel Keşif Dünyası, içlerindeki dâhiyi keşfetmek, eğlenirken yeni bir şeyler öğrenmek isteyen tüm çocukları Bursa Bilim Şenliği’ne bekliyor. 


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI