|- Turkey News Agency Internet Newspaper | SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ || Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi | OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ -|

Her An Askerliğe Hazırım

Her An Askerliğe Hazırım

‘Afrin için başvuru yaptığımda insanların şaşırmasını anlamadım. Ben zaten gönüllü olarak hem polis hem de Mehmetçik vakıflarında gönüllü askerliğimi yapıyorum.’

04 Mart 2018 - 16:37

Muhteşem sesi ve yorumlarıyla herkesi kendine hayran bırakan Yılmaz Morgül The Savoy Ottoman Palace’da sahne aldı. Sahnelerin en şık erkek assolisti olduğunu belirten Morgül, sahnesi için her zaman özendiğini söyledi.

Askerlikle ilgili açıklamalarda bulunan sanatçı şunları söyledi “ Bugüne kadar en büyük Türk askeri Morgül diyorum. Nedeni ise 20 yıldır hem polislerimiz için hem askerlerimiz için Türkiye’de atmadığım adım kalmadı. Afrin için başvuru yaptığımda insanların şaşırmasını anlamadım. Ben zaten gönüllü olarak hem polis hem de Mehmetçik vakıflarında gönüllü askerliğimi yapıyorum. Ben askerlerimiz Suriye de iken Hakkâri de iken de hep moral konseri yaptım. Ben hep moral kaynakları oldum. Bugüne kadar görev yapan genelkurmay başkanlarına, tüm komutanlara beni sorun hepsi der ki ‘Sen bu ülkeye bizden daha çok askerlik hizmeti yaptın’ çünkü ben gerçekten hizmetimi severek yapıyorum.”

Son zamanlarda paylaştığı Instagram fotoğraflarıyla gündemde olan sanatçı Yılmaz Morgül fenomenliğiyle alakalı şu ifadelerde bulundu “ Türkiye’nin tüm sosyal medyalarda ilk fenomeni bendim. Fenomenlik için illa bir şey yapmaya gerek yok önemli olan kalıcı olmak bakın 20. yılımdayım on tane albüm yüzlerce ödül binlerce konser Türkiye’min her noktasında insanların sevgisine sahibim. Hastayız dede dedim filmlerde bile kullanıldı bu sözler”.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekonomik Kriz Dönemlerinde, Finansal Yönetimin 5 Altın Kuralı
Ekonomik Kriz Dönemlerinde, Finansal Yönetimin 5 Altın Kuralı
MARKA 2018 Büyük Coşkuyla Bitti
MARKA 2018 Büyük Coşkuyla Bitti