|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

İşte, The Innocents’ın Tanıtım Fragmanını

İşte, The Innocents'ın Tanıtım Fragmanını

2018’te tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak yeni Netflix orijinal dizisi The Innocents’ın tanıtım fragmanı yayınlandı.

15 Şubat 2018 - 21:31 - Güncelleme: 15 Şubat 2018 - 23:37

2018’te tüm dünyada aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak yeni Netflix orijinal dizisi The Innocents’ın tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin Nefes kesen fragmanında bakın neler yaşandı...

İşte, The Innocents’ın Tanıtım Fragmanını

The Innocents Hakkında:

Ergenlik çağındaki Harry ve June, baskıcı ailelerinden uzaklaşmak için birlikte evden kaçar. Ancak bu sıradışı yolculukta kendileriyle ilgili keşfedecekleri şeyler, masum hayallerini rayından çıkarır. Ailelerinin her ikisinden de sakladığı sırlar ikilinin birbirine olan aşkını kırılma noktasına getirir. Sahip oldukları sıradışı özellikler ise kendilerini sonsuza dek ayırmak isteyen güçlerin niyetini ortaya çıkarır.

The Innocents Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls’in yönetiminde İngiltere merkezli New Pictures tarafından çekildi.

Dizinin yapımcılığını Chris Croucher, yürütücü yapımcılığını ise Farren Blackburn (ile birlikte Charlie Pattinson, Elaine Pyke ve Willow Grylls) üstlendi. Blackburn ayrıca 8 bölümden altısının yönetmeni.

Dizide Sorcha Groundsell (Clique, Iona, Sleeping Lions) June karakterini, Percelle Ascott (Wizard vs. Aliens, The Weekend Movie) Harry karakterini, Guy Pearce (L.A. Confidential, Memento, The King’s Speech) ise Halvorson karakterini canlandırıyor.

İşte, The Innocents'ın Tanıtım Fragmanını

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sınıfında Tek Caravelle Highline 4Motion Satışa Sunuldu
Sınıfında Tek Caravelle Highline 4Motion Satışa Sunuldu
Yeni Audi A6 2.0 Litre TDI Motoruyla
Yeni Audi A6 2.0 Litre TDI Motoruyla