|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

’Kafir’ Filmine Muhteşem Gala!

'Kafir' Filmine Muhteşem Gala!

25 Ekim'de vizyona giren "Kafir" filminin gala gösterimi yapıldı. Korku türündeki filmin galasına ünlü isimler akın etti.  

25 Mayıs 2018 - 23:38 - Güncelleme: 01 Haziran 2018 - 05:27

25 Ekim'de vizyona giren "Kafir" filminin gala gösterimi yapıldı. Korku türündeki filmin galasına ünlü isimler akın etti.  

"Kafir" filmi için 22 Mayıs  günü Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No:171  Beşiktaş adresinde bulunan MetroCity Alışveriş Merkezi Cinema Pink Salonlarında  gala gösterimi yapıldı.

Hasan Gökalp'in yönetmenliği ve senaristliğini yaptığı filmde başrolleri Beyza Metin, Gamze Kırlı, Selim Aygün, Caner Çeleksiz ve Kübra Yalçınkaya paylaşıyor. 

Gala gösterimi öncesi basının karşısına geçen filmin yönetmen ve senaristi Hasan Gökalp film hakkında açıklamalarda bulundu. 
Filmin alanında iddialı özelliklere sahip olduğunu ifade eden senarist ve yönetmen Hasan Gökalp, “Korku türündeki filmimizde, aşk yaşayan bir çifte yapılan büyü sonrasında yaşananlar konu ediliyor. 
Kardeşi Ayşe ile birlikte yaşayan Yasemin’in nişanlısı Ufuk ile güzel bir ilişkisi vardır. Fakat onların mutlu hayatı Ayşe’nin gördüğü kabusların gerçekleşmesinden sonra kararır. Bir büyücünün kâfir cinleri kullanarak yaptığı büyü Cuhenna kabilesinden bazı varlıkların Yasemin’e musallat olmasına neden olur.” Dedi. 

‘Kafir’ filmine muhteşem gala!

Kâfir Filmi Özet ve Künyesi:
Yasemin, kardeşi Ayşe ile birlikte yalnız yaşamaktadır. Yasemin, nişanlısı Ufuk ile mutlu bir ilişki yaşamaktadır. Yaşadıkları güzel bir hayatın hüsrana dönüşeceği dönüm noktasında, her şey Ayşe'nin gördüğü bir kabusla sarsılır. Kardeşlerin kabus sandığı ve aslında gerçeklerin, kendilerine musallat olunduğu evlerinde bir anda dengeler bozulmaya başlar ve hayatları perişan olur. Hiçbir şey tesadüf olmadığı gibi, şüphesiz ki Yasemin, kâfir bir büyücü tarafından kendilerine yapılan çok kötü bir büyünün tesiriyle musallat olan Cuhenna kabilesinden bazı varlıkların hazırladıkları kötü bir sürecin içine sürüklenirler. 

2018/06/2018-06-01-05-20-43.jpg

Yönetmen: Hasan Gökalp
Senaryo: Hasan Gökalp
Oyuncular: Beyza Metin, Gamze Kırlı, Selim Aygün, Caner Çeleksiz, Kübra Yalçınkaya, Elif Çapkın, Mehmet Sabri Arafatoğlu, Tahir Ulubayrak
Filmin Türü: Korku
Orijinal Adı: Kâfir
Yapımcı Firma: İGA Medya Yapım
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: MC Film
Vizyon Tarihi: 25.05.2018

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD'den Skandal Tasarı 
ABD'den Skandal Tasarı 
Özel Halk Otobüsü İşletmecileri Ruhsatlarını İstiyor
Özel Halk Otobüsü İşletmecileri Ruhsatlarını İstiyor