Kapışmaya Hazır Mısınız?

Kapışmaya Hazır Mısınız?

Tüm dünyada turnuvaları ve şampiyonaları düzenlenen "Nerf"ün geçtiğimiz ay Ankara ve İzmir'de düzenlenen ve yoğun ilgiyle karşılanan heyecan dolu etkinlikleri İstanbul'da devam ediyor!

30 Mayıs 2012 - 21:55

 Nerf Heyecan Fırtınası  2-3 Haziran’da İstanbul Beylikdüzü Migros’ta,  9-10 Haziran’da Forum İstanbul’da ve 16-17 Haziran’da İstanbul ViaPort Outlet Center’da ! Alışveriş merkezlerinin açık otoparklarında 400 metrekarelik alanlarda kurulacak dev Nerf sahalarında, tüm Nerf tutkunları takımlar halinde kapışacak. Nerf Heyecan Fırtınasını 8-14 yaş arasındaki erkek çocukların kaçırmaması gerek!


AKSİYONUN YENİ ADI:NERF  Anneler, babalar! Çocuklarınız severek ve eğlenerek spor yapsın ister misiniz? Sporun en eğlenceli hali Nerf, çocuklarınızı bilgisayar ve televizyonun önünden kaldırıp açık havaya çıkarıyor! Ruhunda heyecan, aksiyon, eğlence ve takım ruhu barındıran Nerf, bir anlamda çocuklara “paintball” heyecanı yaşatıyor. Nerf, farklı modelleri ve yumuşak sünger dartlarıyla hem çok güvenli ve eğlenceli hem de stratejik taktikler gerektiren bir takım sporu! Tüm dünyada çocukların ve hatta gençlerin yeni gözdesi olan Nerf’ün Türkiye’deki tutkunlarının sayısı da giderek artıyor! Nerf, çocukların enerjilerini dışarı atmalarına fırsat verirken aynı zamanda onları kıyasıya bir aksiyon ve macera içerisine çekerek doyasıya eğlendiriyor; bir takım olup birlikte hareket etmeyi sağlıyor, sosyalleştiriyor, onlara heyecan, zafer, sevinç  ve arkadaşlık duygularını yaşatıyor! Bu arada Nerf’ün gizli tutkunları arasında babaların da olduğu gözlerden kaçmıyor!
NERF HEYECAN FIRTINASI  Türkiye’deki spor ve aksiyon seven tüm Nerf tutkunlarını çok heyecanlı bir macera bekliyor: Nerf Heyecan Fırtınası! Geçtiğimiz ay Ankara ve İzmir'de yüzlerce çocuğun katıldığı Nerf Heyecan Fırtınası şimdi de İstanbul'da!     2-3 Haziran’da İstanbul Beylikdüzü Migros’ta,  9-10 Haziran’da Forum İstanbul’da ve 16-17 Haziran’da İstanbul ViaPort Outlet Center’da çocuklar, takımlar halinde bol bol eğlenip spor yapacak!   Nerf Heyecan Fırtınası iki etaptan oluşuyor. Önce N-Strike parkurunda alıştırma yaparak ısınan çocuklar ardından 4’er kişilik takımlar halinde Dart Tag sahasında kapışacak. Heyecan ve aksiyon dolu bu kapışmada amaç rakip takımın bayrağını kapmak! Nerf Heyecan Fırtınası Takvimi:
İSTANBUL 26-27 MAYIS İÇERENKÖY CARREFOURİSTANBUL 2-3 HAZİRAN BEYLİKDÜZÜ MİGROSİSTANBUL 9-10 HAZİRAN FORUM İSTANBULİSTANBUL 16-17 HAZİRAN VIAPORT OUTLET CENTER
NERF’ÜN 3 FARKLI SERİSİ BULUNUYOR…
Nerf ustalarının vazgeçilmezi, N-Strike serisi!  Çocukların özellikle kapalı mekânlarda oynaması için geliştirilen N-Strike serisinde birbirinden farklı özelliklere sahip birçok Nerf var.
Kapışma ruhunu taşıyan Dart Tag serisi takım oyunu için birebir!  Dart Tag’ini alıp takımını kuran çocukları açık havada aksiyon dolu bir kapışma bekliyor! Özel tasarıma sahip Dart Tag serisinde çok daha yüksek dart atma kapasitesine sahip, otomatik atış yapan dart fırlatıcıları ve zengin aksesuarlar bulunuyor.
Yaz aylarının eğlencesi, su savaşlarının vazgeçilmezi Super Soaker serisi!Su savaşı yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Super Soaker serisi, ister küçük boyutu ile her yere taşınabilen, ister geniş su hazneli dev su tabancalarıyla bu yaz su savaşına bambaşka bir boyut kazandıracak! Super Soaker serisinde pompalamaya gerek duymadan, pilli, otomatik su fışkırtan su tabancaları da var.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akşener, İçişleri Bakanı Olduğu Dönemi Eleştirdi
Akşener, İçişleri Bakanı Olduğu Dönemi Eleştirdi
İnce'den Erdoğan'a Suikast İddiasına Dikkat Çeken Yorum
İnce'den Erdoğan'a Suikast İddiasına Dikkat Çeken Yorum