Reklam
Bugun...
Reklam

"icisleri-bakanligi-mustesari-muhterem-ince-ile-emniyet-genel-muduru-selami-altinok" İLE İLGİLİ HABERLER

Akdağ'dan 'Mühürsüz Oy' Açıklaması
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, mühürsüz oy tartışmalarıyla ilgili açıklama yatı. Akdağ, söz konusu oylarla ilgili kararın za..
Bütün Bombaların Anası
'Bütün Bombaların Anası'nın öldürdüğü IŞİD'li sayısı belli oldu
Devlet FETÖ'cü Diye İlişiğini Kesti, Topbaş İhale verdi
FETÖ’ye destekle suçlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin AK Parti’li Başkanı Kadir Topbaş, yeni bir skandala imza at..
Herkes Haddini Hukukunu Bilecek
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, Şile İlçe Örgütü’nü ziyaret ederek, bu sadece referan..
Özel Halk Otobüsleri Haklarına Kavuşuyor
Toplu Taşıma İşverenleri Sendikası’nın girişimiyle “özel halk otobüsü” tanımı ilk kez Karayolları Trafik Kanunu’na eklen..
Eroğlu: Bahçeli'den Allah Razı Olsun
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bahçeli'ye yönelik, "Bahçeli devlet adamlığını gösterdi. Türkiye'ye oynanan oyu..
İstanbul'da 5 bin Polisle Huzur Operasyonu
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, il genelinde 39 ilçede, 200 noktada, 5 bin polisin katılımıyla "Yeditepe Huzur" isimli genel..
Sarıyer’de Yaşar Kemal Sempozyumu
Sarıyer Belediyesi, Torosların İnce Memed’i, Türk edebiyatının en önde gelen isimlerinden Koca Çınar Yaşar KEMAL’i ölümü..
Aras Elektrik'ten Whatsapp Çözüm Hattı
Müşteri memnuniyetini ilke edinen Aras Elektrik yeni bir hizmet daha başlattı. ARAS Elektrik müşterilerinin sorunlarının..
Vali Tuna Yaralı Vatandaşları Ziyaret Etti
Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna; Viranşehir ilçesinde Adliye ve Emniyet personelinin ikamet ettiği lojmanların bulundu..
HABER ARA

Hobileriniz Nelerdir?


GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
YUKARI