|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Lejyonerin Kızı Mina’nın Hikayesi!

Lejyonerin Kızı Mina’nın Hikayesi!

İlişki ve Evlilik Danışmanı, Yaşam Koçu Aynur Tümen’in Kaleminden ‘Lejyonerin Kızı Mina’nın Hikayesi! ...

10 Haziran 2018 - 01:43

Aynur Tümen; İlişki ve Evlilik Danışmanı, Yaşam Koçu. 
Aynur Tümen, danışanlarının zihninde ve hayatlarında, farkındalıklar ve değişimler yaratmaya kendini adamış. Hayat Kodları dizisi formunda yayınlanan kitapları ‘Aşk Kodları’ ve ‘Para Kodları’… ‘Aşkın Gizli Bahçesi’ kitabında ise kendi deneyim ve süreçlerini anlatıyor Tümen…

Yazar Tümen, engelli, otistik ve şiddet mağduru kadınlar üzerinde de çalışmalar yapıyor… Zamanının büyük bir bölümünü seminerlere, workshoplara, zihin  programlama, şifa enerjileri ve kuantum gibi eğitimlere ayıran bir bilgi aşığı.

Kendi anlatımına göre; Yaşam koçu olarak binlerce danışanı oldu Aynur Tümen’in…
Sordu, dinledi, tavsiye verdi, danışanlarının dert ortağı oldu… En sonunda dinlediği gerçek hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdi ve ilk romanı “Lejyonerin Kızı Mina”yı çıkardı.

Ceres Yayınlarından çıkan Mina, Profesyonel Yaşam Koçu olan Aynur Tümen’in mesleğini icra ederken duyduğu “Ah, Aynur’cuğum, benim hayatım bir roman olur” cümlesinin verdiği ilhamla, yaşanmış bir hayattan kopup gelen, uzun yıllar ve hatırı sayılır bir emeğin sonucunda ortaya çıkan bir kitap.

Kitaptan;
“15 uzun yıl geçmişti o yağmurlu akşamın üzerinden. Neden? Niçin? Yaşamın karşı gelinmez akıntılarına, bizleri hangi görünmez güçler atıyor? Geriye yolu olmayan, hep ileriye doğru, hep aynı kaderin çizgisinde akan çalkantılı sular…”

“HER HAYAL BİR GERÇEĞE MAL OLUR”

“Benimle oynamıyorsan eğer sev beni… Hislerini benden uzak tutacak başka bir kadın olmadığını biliyorum artık. İçimi zehirleyen o çirkin şüpheden beni kurtar, yanılt beni! Ruhum, kalbim, seni gördüğüm andan beri hep senindi. Vücudumu da al, her şeyimle senin olayım.
Sema Tahsin'in önünde diz çökmüş, kollarının bütün kuvvetiyle dizlerine sarılmış, yalvarıyordu. Tahsin'in yüzü kireç gibi bembeyaz olmuştu. Çene kemikleri kasılmış, anlamsız gözler ile; ayaklarına kapanmış, yüzü yaş içindeki Sema'ya bakıyordu. İçinden korkunç bir savaş verdiği her hâlinden belliydi. 
İstanbul'un yoksul bir semtinde yağmurlu bir akşamda başlayan bu roman, Sema'nın zengin ve dünyaca ünlü bir kadın olan Mina'ya dönüşmesinin, hayallerin gerçeğe kavuşmasının yaşanmış hayat hikâyesidir. 
Aşkın kanatlarında yeniden doğuşun ve kendini keşfedişin, ölümün kıyısından zirveye yükselişin masalsı serüvenine tanıklık edeceğiniz ve belki biraz korkacağınız bu satırların sonunda hayallerinizin peşinden gidecek ve içinizdeki cevheri ortaya çıkaracak cesareti Mina’nın azminde ve tutkusunda bulacaksınız.
Şartların acımasızlığı ve imkânsızlıklar içinde kendi cevherini keşfetmeden, ışıldamadan bu dünyadan ayrılacakken uzanan bir el ile filmlere konu olacak kadar değişen bir hayata tanık olacağınız ve hayallerine kavuşmak için ödediği bedellerle olgunlaşan bir genç kızın kalbine dokunacağınız bu satırlarda yeni bir hayatı deneyimleyecek, şaşıracak, üzülecek, kızacak ve belki de her kalp çarpıntısında kendinizi bulacaksınız.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ABD'den Skandal Tasarı 
ABD'den Skandal Tasarı 
Özel Halk Otobüsü İşletmecileri Ruhsatlarını İstiyor
Özel Halk Otobüsü İşletmecileri Ruhsatlarını İstiyor