Mehmet Şimşek’ten Flaş ’Vize’ Açıklaması

Mehmet Şimşek'ten Flaş 'Vize' Açıklaması

Washington'da bulunan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, 'Vize konusunun yakın zamanda çözülmesini bekliyorum' dedi. Şimşek krizin geçiçi bir durum olduğunu ve kısa süre içinde çözüleceğini kaydetti.

12 Ekim 2017 - 02:12

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Washington’da  dünya ekonomisinin önde gelen isimleri ve yatırımcılarla bir araya geldi. 

Şimşek, Uluslararası Para Fonu (IMF)-Dünya Bankasının Yıllık  Toplantıları kapsamındaki Washington temaslarını sürdürüyor.

IMF'de finansal teknoloji üzerine yapılan seminere katılan Şimşek,  ayrıca küresel yatırım yönetim şirketi PIMCO’nun Başkan Yardımcısı Lupin Rahman  ve kredi derecelendirme kuruluşu Standard & Poor's'un yetkilileriyle ikili  görüşmeler gerçekleştirdi.

'KRİZ GEÇİCİ'

Washington'da bulunan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, 'Vize konusunun yakın zamanda çözülmesini bekliyorum'  dedi. Şimşek krizin geçiçi bir durum olduğunu ve kısa süre içinde çözüleceğini kaydetti.

Şimşek, gün içerisinde ABD Ticaret Odasında düzenlenecek bir  etkinlikte konuşacak ve Amerikalı iş adamlarıyla buluşacak.

Temaslarına yarın da devam edecek Şimşek, ikili görüşmelerinin yanı  sıra JP Morgan Chase Yatırımcı Semineri'ne ve G20 oturumlarına katılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genel Başkan Geylan'dan, Bakan Selçuk'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Genel Başkan Geylan'dan, Bakan Selçuk'a Hayırlı Olsun Ziyareti
15 Temmuz Şehitler Köprüsü Tıklım Tıklım
15 Temmuz Şehitler Köprüsü Tıklım Tıklım