|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Mermerde Hafif, Dayanıklı, Zarif Tasarımlar İMOB’da

Mermerde Hafif, Dayanıklı, Zarif Tasarımlar İMOB'da

"Mermerin Efendisi" Efendioğlu Mermer, hafif, dayanıklı, zarif tasarımlı mermer masa ve aksesuarlardan oluşan benzersiz koleksiyonunu CNR IMOB Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.

19 Ocak 2019 - 19:41

"Mermerin Efendisi" Efendioğlu Mermer, hafif, dayanıklı, zarif tasarımlı, mermer masa ve aksesuarlardan oluşan benzersiz koleksiyonunu CNR IMOB Fuarı’nda görücüye çıkarıyor.

Uluslararası mobilya fuarları arasında önemli bir yer edinen CNR IMOB, 22-27 Ocak tarihleri arasında birbirinden değerli markaları dünya sahnesine taşıyacak. Fuardaki tek mermer markası olma özelliği taşıyan Efendioğlu Mermer standı ile 10. Hall C-09’da ziyaretçilerle buluşacak. 

50 yıllık tecrübesi ile hem Türkiye’de hem de dünyada büyük çapta projelerde ürünleri ile yer alan Efendioğlu Mermer; perakende müşterisine hitap eden ilk showroomunu Bursa Balat’ta hizmete açtı.

Hafif, dayanıklı, zarif...

Mermerde Hafif, dayanıklı, zarif ürünlere yer verdiklerini ifade eden Efendioğlu Mermer yetkilileri, “Efendioğlu Mermer’in özel üretim teknolojisi ile üretilen mermer masaları; hem 2 kişinin taşıyabileceği kadar hafif hem de 4 kişiyi taşıyabilecek kadar dayanıklı. Üstelik tek blok kullanımıyla dokusundaki devamlılığı muhafaza ediyor, şıklık ve zarafetini bir bütün olarak beğenilere sunuyor. Efendioğlu koleksiyonundaki mermer masaları dilediğiniz ayak seçeneği ile tercih edebilirsiniz.” Dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yeni Askerlik Sistemi Teklifi Meclis’te Kabul Edildi
Yeni Askerlik Sistemi Teklifi Meclis’te Kabul Edildi
Qatar Airways'in İlk Uçağı İzmir’e İniş Yaptı
Qatar Airways'in İlk Uçağı İzmir’e İniş Yaptı