|- Turkey News Agency Internet Newspaper | SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ || Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi | OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ -|

’Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek’

'Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek'

Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi tanıtıldı... Hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla hayata geçen projenin tanıtımına sanat ve magazin dünyasından bir çok isim katıldı.

10 Kasım 2017 - 23:31 - Güncelleme: 15 Kasım 2017 - 14:55

Türkiye dikiş makinesi pazarının lideri Singer, Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte, “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza attı.

Dikiş makineleri ile ön plana çıkan Singer, sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık adından söz ettiriyor. Güçlü marka, bu kez Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi ile duygulara dokundu...

Hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla hayata geçen projeye Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Oyuncu Ayşe Tolga, Sanatçı Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin kardeşler, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Oyuncu Naz Elmas ve Sunucu Özlem Yıldız gibi isimler de destek verdi. Proje, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir davetle duyuruldu.


 
11 ünlü isimden çok özel patch tasarımlar göz doldurdu
Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Karaman, Mert Vidinli, Naz Elmas ve Özlem Yıldız; “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi için çok özel patch tasarımları hazırladı.
Birbirinden güzel ve keyifli patch tasarımları, markanın 'singer.com.tr' adresinden satışa çıkarılacak.
Elde edilen gelir ise Bir Dilek Tut Derneği’ne aktarılarak çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kullanılacak. 
 
Projenin tanıtımı ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleşti
“Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi, 9 Kasım 2017 Perşembe günü gerçekleşen ve projeye tasarımlarıyla destek olan tüm ünlü isimlerin katılım sağladığı bir basın daveti ile duyuruldu.

Singer Genel Müdürü Sinem Kınran Parlak ve Bir Dilek Tut Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Lize Karaboğa kürsüye gelerek proje ile ilgili bilgi verdi...

Organizasyon; projeye destek veren isimlere plaketlerinin takdim edilmesi ile sona erdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hızlı Tüketimde Trendler Değişti
Hızlı Tüketimde Trendler Değişti
Camiyi Yıktılar! Kuranı Kerim Sayfaları Yerlere Saçıldı...
Camiyi Yıktılar! Kuranı Kerim Sayfaları Yerlere Saçıldı...