Spor Tutkunları İçin Spor Ve Aktif Yaşam Fuarı

Spor Tutkunları İçin Spor Ve Aktif Yaşam Fuarı

Atletizm’den Bilardo’ya, Masa Tenisi’nden Futbol Tenisi’ne Zumba’dan Step’e, Aerobic’ten Pilates’e Dört Günde Doksanın Üzerinde Etkinlik, Spor Markaları, Federasyonlar, Ünlü Sporcular ve Spor Adamları, Sporseverlerle Buluşacak.

08 Eylül 2017 - 01:16

Türkiye’nin lider fuar şirketi TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. tarafından 14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, en güncel spor trendlerini eğlenceli etkinlikler, söyleşiler ve bilgilendirme toplantıları sayesinde İstanbullularla buluşturacak.

Fuar katılımcıları; Zumba Party’den Free Style-Futbol’a, Turgay Biçer’le “Başarı Psikoloji” söyleşisinden Nasuh Mahruki ile Kampçılık Eğitimi’ne kadar pek çok etkinliği yerinde takip etme fırsatı bulacak. Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda ayrıca federasyonlar ile spor kulüpleri çeşitli aktiviteler düzenlerken bilardo dünya şampiyonu Semih Saygıner de bir bilardo gösterisi gerçekleştirecek.

Spor endüstrisinin büyümesini sağlamak misyonu ile düzenlenen Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na 10 günden az bir süre kala spor tutkunlarının heyecanı, artarak devam ediyor.

14-17 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da düzenlenecek olan fuarda spor, egzersiz ve sağlıklı yaşam tutkunları, birbirinden eğlenceli etkinliklere katılma imkanından yararlanacak.

Dans ve spor aynı sahnede olacak

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, ilk günden itibaren katılımcıların hem spor yapmalarını hem de dans etmelerini sağlayacak. Zumba Party, Zumba Mega Master Class, Zumba Turkish Delight, Aero Dance, Latin Aerobik ve Step gibi etkinlikler sırasında sporseverler dans ve müziğin sporla buluşmasını takip edebilecek, dilerlerse kendileri de bu gösterilerin bir parçası olacaklar.

“Kilo vermede doğru bilinen yanlışlar”

Dört gün sürecek Spor ve Aktif Yaşam Fuarı boyunca katılımcıları bilgilendirici etkinlikler de bekliyor olacak.

Ayşegül Gezikol ve Egzersiz Danışmanlar Platformu’nun (EGDAP) gerçekleştireceği Kilo Vermede Doğru Bilinen Yanlışlar, 21. Yüzyıl Core Training, Ölçüm mü? Gözlem mi, Me Map – Yeni Nesil Fitness Yazılımı gibi etkinliklerde Fitness branşının tüm detayları katılımcılarla paylaşılacak.

Yazar, Eğitmen ve Mentor Prof. Dr. Turgay Biçer’in eğitmenliğini yapacağı “Başarı Psikolojisi” etkinliğinde ise sporcuların elde ettikleri başarıların ardından psikolojik olarak kendilerini nasıl yönetmeleri gerektiği spor tutkunları ile paylaşılacak.

Eğitim, Yönetim ve Gelişim Koçu Cengiz Üzün de "Balsamikli Çileğin Gerginliği - Stres ve Nefes” ve "Atın Üzerinizdeki Şu Tutkalı – Özgüven” başlıklı eğitimleriyle katılımcıların bakış açılarını değiştirecek.

Madalya kazanan atletlerimiz fuara katılacak

Spor coğrafyasını genişleten ve sporcu mantalitesine destek veren Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda, uluslararası yarışmalarda ülkemizi başarıyla temsil ederek madalya kazanan milli atletlerimiz de fuarda spor tutkunları ile buluşacak ve deneyimlerini ziyaretçilere aktaracak.

Free-Style Futbol’da eğlenceli dakikalar

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nın birinci sahnesinde düzenlenecek olan showtime etkinlikleri ise spor eğlencesini bambaşka bir boyuta taşıyacak.

Free-Style Futbol Gösterisi’nde futbolun en özel hareketleri sahnede olurken izleyiciler diğer showtime etkinliklerinde ise fitness ve tekvando gibi branşların en görkemli anlarını yakından deneyimleyecek.

 “Sınırları Zorluyoruz” mottosuyla gerçekleştirilecek olan fuarın son gününde dünya şampiyonu Milli bilardocu Semih Saygıner de bilardo severlerle buluşacak.

Spor ve Yaşam Fuarı’nın en önemli destekçi kurumlarından Vücut Geliştirme Federasyonu fuar kapsamında “Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri”ni gerçekleştirirken aynı zamanda düzenleyeceği eğitimlerle de bu spora gönül veren katılımcıları bilgilendirecek.

Vücut Geliştirme Federasyonu, 14-17 Eylül tarihleri arasında Dünya’da ve Türkiye’de Fitness ve Gelişim Süreci, Beden Formu ve Sosyal Statü İlişkisi, Türkiye’de Fitness Merkezlerinin İnsan Sağlığına ve Sosyal Yaşama Katkısı gibi başlıklarda eğitimler düzenleyecek.

Kızılay, spor tutkunlarının kan bağışlarını kabul edecek

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, sivil toplum kuruluşları stantlarıyla da fark yaratacak. Kızılay, fuar boyunca açık olacak standında, spor tutkunlarının her gruptan kan bağışını kabul ederek kan ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmalarını sağlayacak.

AKUT’tan Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’na özel etkinlikler

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı’nda Arama Kurtarma Derneği AKUT’un da çok etkinlikleri İstanbulluları bekliyor olacak. Oryantiring Nedir, AKUT ile Afet Bilinçlendirme, Kışın Dağız Yazın Deniz ile Doğada Liderlik Okulu ve Kampçılık Söyleşisi gibi etkinlikler, tüm katılımcılara açık olacak.

Ayrıca AKUT Spor Kulübü de atletizm, bisiklet, dağcılık, kar sporları, motor sporları, geleneksel Türk okçuluğu, yelken, su sporları, triatlon, satranç ve oryantring gibi 11 branş hakkında kendi standında ziyaretçilere bilgi verecek.

Spor ve Aktif Yaşam Fuarı, 14-15-16 Eylül 2017 tarihlerinde 10.00-20.00, 17 Eylül 2017 tarihinde ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyarete açık olacak.

Spor, egzersiz ve sağlıklı yaşama önem verenler, fuarın tüm detaylarına sürekli güncellenen ‘www.sporveaktifyasamfuari.com’ adresi üzerinden ulaşabilecek.

GÜN GÜN PROGRAM ŞÖYLE:

14 Eylül Perşembe Main Stage

11:00-11:30        Jumping Fitness

Firma: JumpingFitnessTurkey

Eğitmen: Berhan Çetinkaya - Müge Kısaalioğlu- İrinachernovaGençeroğlu

Efe Çelebi - Şenol Yakupoglu- Emine Yıkar

11:30-11:50        Tour de France Free Motion byİnterspor

Firma: İnter Spor

Eğitmen: MS. Mustafa SAVAŞAN

12:00-12:30        Combat

Eğitmen: Orçun CİNPİR

12:30-12:50        Tour de France Free Motion byİnterspor

Firma: İnter Spor

Eğitmen: MS. Mustafa SAVAŞAN

13:00-13:30        Bodyweight Training

Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)

Eğitmen: Serkan YİMSEL

14:00-14:30        Zumba®Party

Eğitmen: Didem Zeybek ve Zj Team

15:00-15:30        Functional Choreo

Eğitmen: Çetin ATAMAN

15:30-15:50        Matrix Cardio Challenge

Firma: Ender Spor

Eğitmen: KennethMose ve Team Matrix

16:00-16:30        Functional Step

Eğitmen: Çetin ATAMAN

17:00-17:30        Step by Step

Eğitmen: Orçun CİNPİR

18:00-18:30        Zumba® - TurkishDelight

Eğitmen: Didem ZEYBEK

Stage 12

11:30-12:00        Bosu

Firma: Fin Spor

Eğitmen: Murat BİÇER

12:30-13.00        Gymstick

Firma: Fin Spor

Eğitmen: Jesus Manuel Ilvarez

13:30-14.00        Dünya'da ve Türkiye'de Fitness ve Gelişim Süreci

Firma: Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu

Eğitmen: Emrah SİRKECİOĞLU

14:30-15:00        Animal Flow®

Eğitmenin Adı: Mine MELEK&Can TUNCER

15:05-15:25       Me Map - Yeni Nesil Fitness Yazılımı

                             Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)

                             Eğitmen: Tansun Mehmet

15:30-16:00        Pliometrik

Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)

Eğitmen: Emrah SİRKECİOĞLU

16:30-17:00        Nasuh Mahruki Yeryüzü Güncesi Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi

Eğitmen: Nasuh Mahruki

17:30-18:00        Başarı Psikolojisi

Firma: Egzersiz ve Spor Psikoloji Derneği

Eğitmen: Turgay BİÇER

18:30-19:00        Tek kullanımlık havlu ve hijyenik ıslak bezin özellikleri ve faydaları ile ilgili söyleşi

Firma: Haypak

Eğitmen: Hayati BAHAR

Moderatör: Mustafa SAVAŞAN               

15 Eylül, Cuma Main Stage

11:00-11:30        Jumping Fitness

Firma: JumpingFitnessTurkey

Eğitmen: Berhan Çetinkaya - Müge Kısaalioğlu- İrinachernovaGençeroğlu - Efe Çelebi - Şenol Yakupoglu- Emine Yıkar

11:30-11:50        Tour de France Free Motion byİnterspor

Firma: İnter Spor

Eğitmen: MS. Mustafa SAVAŞAN

12:00-12:30        Functional Step

Eğitmen: Çetin ATAMAN

12:30-12:50        Tour de France Free Motion byİnterspor

Firma: İnter Spor

Eğitmen: MS. Mustafa SAVAŞAN

13:00-13:30        Army Bootcamp

Firma: Tadı Fit

Eğitmen: Emre YILMAZSOY

14:00-14:30        Zumba®Party

Eğitmen: Didem Zeybek ve Zj Team

14:30-14:50        Jumping Fitness/ Showtime

15:00-15:30        Aero Dance

Eğitmen: Ertuğrul TEKELİ- Orçun CİNPİR

15:30-15:50        Matrix Cardio Challenge

Firma: Ender Spor

Eğitmen: KennethMose ve Team Matrix

16:00-16:30        BOSU

Firma: Fin Spor

Eğitmen: Murat BİÇER

17:00-17:30        Rhythm

Eğitmen: Orçun CİNPİR- Duygu ÇOLAK

18:00-18:30        Zumba® - Turkish Delight

Eğitmen: Didem ZEYBEK

Stage 12

10:30-11:00        Stott Pilates

Firma: Fin Spor

Eğitmen: Canan TEKİNEL ve Ekibi

11:30-12:00        "Balsamikli Çileğin Gerginliği" Stres ve Nefes

Eğitmen: Cengiz ÜZÜN

12:30-13:00        Gymstick

Firma: Fin Spor

Eğitmen: Jesus Manuel Ilvarez

13:30-14:00        Beden Formu ve Sosyal Statü İlişkisi

Firma: Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu

Eğitmen: Orhan TEZİŞÇİ

14:30-15:00        Stott Pilates

Firma: Fin Spor

Eğitmen: Canan TEKİNEL ve Ekibi

15:05-15:25       Akıllı Fitness Tesisleri

                             Firma: Senkron Yazılım Hizmetleri A.Ş.

                             Eğitmen: Erdal ÖZKAN

15:30-16:00        "21.Yüzyıl Core Training"

Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)

Eğitmen:  Serkan YİMSEL

16:30-17:00        Animal Flow®

Eğitmenin Adı: Mine MELEK&Can TUNCER

17:30-18:00        EMS Nedir? Fonksiyonel Antrenmanlardan Farkı Nedir?

Firma: Miha Body Tec

Eğitmen: Soner CALAYOĞLU

18:30-19:00        Kışın Dağız, Yazın Deniz

Firma: AKUT Spor Kulübü- Kar Sporları Branşı

Eğitmen: Burak ÜSTAY

16 Eylül, Cumartesi Main Stage

11:00-11:30        Latin Aero
Eğitmen: Orçun CİNPİR-Ertuğrul TEKELİ-Noyan DÜLEK

11:30-12:00        Matrix Cardio Challenge
Firma: Ender Spor
Eğitmen: KennethMose ve Team Matrix

12:00-12:30        Zumba®
Eğitmen: Didem Zeybek- Ecem Özcan ve Zj Team

12:30-12:50        Free Style Futbol Gösterisi-Showtime

13:00-13:30        Jumping Fitness
Firma: JumpingFitnessTurkey
Eğitmen: Berhan Çetinkaya - Müge Kısaalioğlu- İrinachernovaGençeroğlu - Efe Çelebi - Şenol Yakupoglu- Emine Yıkar

13:30-13:50        FreeStyle Futbol Gösterisi-Showtime

14:00-14:30        Hiit
Eğitmen: Orçun CİNPİR 

14:30-14:50        Jumping Fitness-Showtime

15:00-15:30        Step
Firma: Fin Spor
Eğitmen: Jesus Manuel Ilvarez

16:00-19:00        Zumba® Mega Masterclass
Eğitmen: Didem Zeybek, Ecem Özcan, Orit Habip, Bengü Tekin, Gülcan Başkurt, Nadya Otag, Gülen Sezmiş

Stage 12

10:30-11:00        Stott Pilates
Firma: Fin Spor
Eğitmen: Canan TEKİNEL ve Ekibi

11:30-12:00        Zihinsel Dayanıklılık
Firma: Egezersiz ve Spor Psikoloji Derneği
Eğitmen: Veysel KÜÇÜK

12:30-13:00        Fonksiyonel Kuvvet Uygulamaları
Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
Eğitmen: Emrah SİRKECİOĞLU

13:30-14:00        Türkiye'de Fitness Merkezleri'nin İnsan Sağlığı'na ve Sosyal Yaşama Katkısı
Firma: Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu
Eğitmen: Kenan TOPUZ

14:30-15:00        Stott Pilates
Firma: Fin Spor
Eğitmen: Canan TEKİNEL ve Ekibi

15:05-15:25        Gönüllü Kan Bağışçısı Kazanım Eğitimi
Firma: Türk Kızılayı Avrupa Bölge Kan Merkezi
Eğitmen: Fatih İLHAN

15:30-16:00        Doğru Bilinen Fitness Yanlışları
Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
Eğitmen:  Serkan YİMSEL

16:30-17:00        "Atın Üzerinizdeki Şu Tutkalı" Özgüven
Eğitmen: Cengiz ÜZÜN

17:30-18:00        EMS Nedir? Fonksiyonel Antrenmanlardan Farkı Nedir?
Firma: Miha Body Tec
Eğitmen: Soner CALAYOĞLU

18:30-19:00        Balanced Body Barre®
Eğitmen : Doğa ALTINTAÇ

17 Eylül, Pazar Main Stage

11:00-11:30        Jumping Fitness
Firma: JumpingFitnessTurkey
Eğitmen: Berhan Çetinkaya - Müge Kısaalioğlu- İrinachernovaGençeroğlu - Efe Çelebi - Şenol Yakupoglu- Emine Yıkar

11:30-11:50        Matrix Cardio Challenge
Firma: Ender Spor
Eğitmen: KennethMose ve Team Matrix

12:00-12:30        Zumba® TurkishDelight
Eğitmen: DidemZeybek- Ecem Özcan ve ZJ Team

12:30-12:50        Tekvando Spor Kulubü-Showtime

13:00-13:30        Army Bootcamp
Firma: Tadı Fit
Eğitmen: Emre YILMAZSOY

13:30-13:50        FreeStyle Futbol Gösterisi-Showtime

14:00-14:30        Latin Aerobik
Eğitmen:  Orçun CİNPİR- Duygu ÇOLAK-Noyan DÜLEK

14:30-14:50        Jumping Fitness-Showtime

15:00-15:30        Step
Firma: Fin Spor
Eğitmen: Jesus Manuel Ilvarez

15:30-15:50        FreeStyle Futbol Gösterisi-Showtime

16:00-16:30        Hiit
Eğitmen: Orçun CİNPİR-Duygu ÇOLAK

16:30-16:50        Tekvando Spor Kulübü- Showtime

17:00-17:30        Zumba® Party
Eğitmen: Didem ZEYBEK

Stage 12

10:30-11:00        Animal Flow®
Eğitmenin Adı: Mine MELEK&Can TUNCER

11:30-12:00        Koşu etkinliği / Polar Nabız
Firma:Fin Spor
Eğitmen: Can Üstündağ

12:30-13:00        Doğada Liderlik Okulu Kampçılık Eğitimi ve Söyleşisi
Firma: Nasuh Mahruki Doğada Liderlik Okulu
Eğitmen: Serhat AKBEL

13:30-14:00        Sağlık Kulübü Üyelerinden Geri Bildirim İstemek için Dört Yöntem
Firma: Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu
Eğitmen: Adnan KABASAKAL

14:30-14:50        Bosu /SKLZ/ Egzersiz Tekerliği
Firma: Fin Spor
Eğitmen: Can Üstündağ

15:05-15:25        Gönüllü Kan Bağışçısı Kazanım Eğitimi
Firma: Türk Kızılayı Avrupa Bölge Kan Merkezi
Eğitmen: Fatih İLHAN

15:30-16:00        Ölçüm mü? Gözlem mi?
Firma: Ayşegül GEZİKOL ve Egzersiz Danışmanlar Platformu(EGDAP)
Eğitmen: Emrah SİRKECİOĞLU

16:30-17:00        Oryantiring nedir? Bu Sporun Günlük Hayatta ve  Arama Kurtarmadaki Önemi
Firma: AKUT Spor Kulübü  - Oryantiring Branşı
Eğitmen: Mustafa AYGÜN

17:30-18:00        AKUT ile Afet Bilinçlendirme
Firma: AKUT Vakfı 
Eğitmen: Nasuh MAHRUKİ

Bu haber 704 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sert Sözler
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Sert Sözler
MHP'ye Büyük Katılım!
MHP'ye Büyük Katılım!