|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Cemil Altınay, Kağıthane’de En İddialı Başkan Adayı

Cemil Altınay, Kağıthane'de En İddialı Başkan Adayı

Kâğıthane’nin sevilen simalarından, Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği’nin İstanbul Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kağıthane İlçe Başkanı da olan Mali Müşavir Cemil Altınay’ın isminin AK Parti temayül yoklamasında da öne çıktığı ve en iddialı aday olduğu belirtiliyor. 

12 Aralık 2018 - 05:09 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:20

2019 Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimler nedeniyle siyasi partilerde çalışmalar hızla sürüyor. Yerel seçimler yaklaşırken aday adayları başvurularını parti merkezlerine sundu. AK Parti’de de aday adaylık başvuruları tamamlandı.
Kâğıthane’de AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı olan isimler de belli oldu. 
Mevcut Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın ‘üç dönem’ kuralına takılmasıyla ilçede aday enflasyonu yaşandı. Kâğıthane’nin yeni belediye başkanı olmak için 19 aday adayı yarışıyor.

Kâğıthane yerel siyasetinin öncü isimlerinden ve kanaat önderlerinden, eski gazeteci ve Mali Müşavir Cemil Altınay, “Kâğıthane’de aday adayları arasında en iddialı aday benim. Tüm siyasileri birleştirecek, tek kişiyim. Aileden siyasetçiyim.” Dedi.

Cemil Altınay, Kâğıthane'de En İddialı Başkan Adayı

Kağıthane Belediye Başkan aday adayı olarak Adalet ve Kalkınma Partisi’nden müracaatını yapan Mali Müşavir Cemil Altınay, Kâğıthane’nin sevilen simalarından.

Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği’nin İstanbul Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Kağıthane İlçe Başkanı da olan Mali Müşavir Cemil Altınay’ın isminin AK Parti temayül yoklamasında da öne çıktığı ve en iddialı aday olduğu belirtiliyor.  Halk oylamalarında da Mali Müşavir Cemil Altınay’ın ismi liste birincisi oldu.

Kâğıthanelilerin teveccühünü gördüğünü ve Kâğıthanelilerin teşviki ile aday adayı olmaya karar verdiğini belirten Mali Müşavir Cemil Altınay, “Türkiye’nin kaderi mazlumlarının umudu olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, mensubu olmaktan her daim onur ve gurur duyduğum bir siyasi hareket olan AK Partimizin bünyesinde Kâğıthane İlçemizin Belediye Başkanlığına adayım. AK Parti, üretemeyen, tıkanan ve vizyonsuz Türk siyasi hayatına yeni bir soluk getirmiştir. İstikrarın, güvenin, barış ve adaletin simgesi olmuştur. Bir umut olarak doğan ve ülkemizin, milletimizin geleceğini ışığıyla aydınlatan AK Parti; umudun, inancın adı olmuş, coğrafyamızda ve dünyada Türkiye’yi önemli ve stratejik bir ülke konumuna getirmiştir. Bende bu hizmetler zincirinde yer almak için Kağıthanemizin yönetimine talip oldum. Hiçbir zaman makam, mevki, koltuk derdimiz olmadı. Bizim tek derdimiz var o da ülkemizdir. Kâğıthane’de aday adayları arasında en iddialı aday adayı benim. Ülkeme hizmet için ilk basamak olan Kâğıthane’de ben bu göreve hazırım. 
Hem tecrübeli, hem heyecanlıyım. Çünkü Kağıthane için hayallerim var. Biz birlikte Kağıthaneliyiz birlikte güçlüyüz.
Bütün siyasi görüşleri kucaklıyoruz ve tüm Kağıthanelilere hizmet için yola çıktık. Seçildiğimiz gün Parti rozetimizi çıkaracağız ve tüm siyasi partilerin başkanı olarak hizmet edeceğiz. 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan seçimlerin ülkemize, milletimize ve Kağıthane’mize hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu…

Biz hizmetimizi konuşarak değil yaparak göstermek istiyoruz diyen Cemil Altınay, “Biz Kâğıthane’de gerçekleştireceğimiz belediyecilik anlayışıyla tüm ülkeye örnek olacağız. Ben tüm siyasi tabanlar tarafından kabul gören farklı bir adayım. Tüm Kâğıthanelileri bütün görüşleri tek çatı altına toplayabilecek bir misyonum var.” Dedi.

Kâğıthane İlçe Belediye Başkanlığı aday adayı Cemil Altınay aileden siyasetçi.
Cemil Altınay’ın  Amcası Celal Altınay da 12 Eylül öncesinde 2 dönem Kağıthane Belediye başkanlığı yapmıştı…Cemil Altınay, Kağıthane Belediye Başkan Adayı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bilim Kurulunda Neden Sosyolog göremiyoruz?
Bilim Kurulunda Neden Sosyolog göremiyoruz?
Minibüsün hem içinde hem bagajında yolcu taşıyan sürücüye CEZA
Minibüsün hem içinde hem bagajında yolcu taşıyan sürücüye...