Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne TEŞEKKÜR...

Yönetim Kurulu Üyemiz Gazeteci Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan’a acil şifalar diliyor, Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin tüm hekim ve görevlilerine teşekkür ediyoruz.


Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne TEŞEKKÜR...

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne TEŞEKKÜR...

Türkiye Haber Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan, devam eden rahatsızlığı nedeniyle Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Evde Rehabilitasyon Hizmeti ile tedavi edildi.

Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan’ın geçirdiği ve devam eden rahatsızlıkları nedeniyle fizik tedavi uygulanması önerildi.

Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi'ne müracaat eden Gazeteci Murat Özkan, yaşı ve hastalık seyri nedeniyle Evde Rehabilitasyon Hizmeti önerilen annesi Memduha Özkan’ın durumunun ve aciliyetinin de dikkate alındığını başarılı bir tedavi uygulandığını sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Tedavi sürecinde emeği geçenlere TEŞEKKÜR eden Türkiye Haber Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteci Murat Özkan tedavi sürecini şöyle anlattı:

“Fizik tedavi uygulanması gerektiği Evde Rehabilitasyon Uygulaması önerilince Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesine müracaat ettik. 
Baş Hekim Yardımcısı Dr. Ahmet Safa Aloğlu
ve Evde Rehabilitasyon Saha Sorumlusu Nuray Bozkaya, durumumuzu dikkate alarak fizyoterapistimizle randevularımızı organize ettiler. 


Evde Tedavisini Yapan Fizyoterapist Mübarek Çelik, bir gün önceden geleceği saati mesaj olarak gönderip, saatinde geldi ve annem Memduha Özkan’ın bozulan sağlık durumunun yeniden kazanılması için büyük bir çaba sarf etti. 
Allah'a Şükürler Olsun, Annemin evdeki 1 ay süren fizik tedavisi olumlu sonuçları vermeye başladı ve felçli olan sol kolunun omuzunu oynatmaya başladı.
Salondan kendi odasına koluna girilmek suretiyle yürüyerek gitmeyi başardı ve çok özlediği yatak odasının camından bakarak yoldan gelip geçenleri seyretti. 


Hastalarıyla yakından ilgilenen, işinin hakkını vererek yapan idealist hekimler ve hastane personeli; Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Baş Hekimi Dr. Başak Bilir Kaya’ya, Baş Hekim Yardımcısı Dr. Ahmet Safa Aloğlu’na Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Özlem Ayaz’a, Evde Rehabilitasyon Saha Sorumlusu Nuray Bozkaya’ya, Ayakta Fizik Tedavi Sorumlusu Nurcihan Köseoğlu’na, Bölüm Sekreteri Nagihan Berber’e, evde tedavisini büyük özveri ve samiyetle yapan Fizyoterapist Mübarek Çelik'e ve mesleklerini özveriyle yapan tüm hastane personeline, hastaların şifaya kavuşmalarında elinden gelen her türlü çabayı gösterdiği, annem Memduha Özkan'ın sağlığıyla yakından ilgilendikleri için sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.”

Biz de Türkiye Haber Ajansı olarak; Yönetim Kurulu Üyemiz Gazeteci Murat Özkan’ın annesi Memduha Özkan’a acil şifalar diliyor, Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinin tüm hekim ve görevlilerine teşekkür ediyoruz.

[ilgili-haber=114748]
[ilgili-haber=114682]