Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Güzeloğlu’nu Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında Diyarbakır mitingine katıldı. İstasyon Meydanında düzenlenen mitinginin ardından Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.


Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Güzeloğlu’nu Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahallî İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında Diyarbakır mitingine katıldı.

İstasyon Meydanında düzenlenen mitinginin ardından Diyarbakır Valiliğini ziyaret etti.

Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Havalimanında karşıladı.

Karşılama töreninde Vali Güzeloğlu’nun yanı sıra; 2. Ordu Komutan Vekili ve 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Vali Yardımcıları, Merkez İlçe Kaymakamları yer aldı.

Havalimanında çocuklar tarafından çiçeklerle karşılanan Erdoğan, tören mangasını selamladıktan sonra halka hitap etmek üzere programın yapılacağı İstasyon Meydanı'na geçti.

ERDOĞAN, GÜZELOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzenlenen mitinginin ardından Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nu ziyaret etti.

Ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın önceki dönem Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Dr. Mehmet Mehdi Eker, Diyarbakır Milletvekilleri Oya Eronat ve Ebubekir Bal, önceki dönem Milletvekili Galip Ensarioğlu eşlik etti.

Valilik binası önünde Vali Hasan Basri Güzeloğlu tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı  Erdoğan, 2. Ordu Komutan Vekili ve 7. Kolordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Vali Yardımcıları ve Merkez İlçe Kaymakamlarıyla tokalaştıktan sonra Polis Tören Mangasını selamladı.

Ardından Valilik makamına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekiler, Vali Güzeloğlu ile bir süre sohbet etti. Şeref Defterini imzalamasının ardından Vali Güzeloğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a günün anısına Diyarbakır'ı simgeleyen hediye takdim etti.

Haber: Kenan Özgüven - Diyarbakır

[ilgili-haber=115228]