Schneider Electric, EcoStruxure™ IT Advisor Ürününü Tanıttı

Schneider Electric, Bulut Tabanlı Veri Merkezi Altyapı Yönetiminde Yeni Çözümü EcoStruxure™ IT Advisor’ı Sektöre Sundu. EcoStruxure™ IT Advisor durum tespiti yapmayı ve hızlı bir biçimde insight toplamayı hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. Her zaman, her yerde ve her türlü erişimde siber güvenlik ve en güncel uygulamaları sağlayan EcoStruxure™ IT Advisor, abonelik modeli ile de ilk yatırım maliyetlerini ortadan kaldırıyor.


Schneider Electric, EcoStruxure™ IT Advisor Ürününü Tanıttı

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, EcoStruxure™ IT Advisor ürününü tanıttı. Schneider Electric, Bulut Tabanlı Veri Merkezi Altyapı Yönetiminde Yeni Çözümü EcoStruxure™ IT Advisor’ı Sektöre Sundu.
Schneider Electric, Bulut Tabanlı Veri Merkezi Altyapı Yönetimi (DCIM) çözümünü, EcoStruxure™ IT Advisor ile genişlettiğini duyurdu.
EcoStruxure™ IT Advisor durum tespiti yapmayı ve hızlı bir biçimde insight toplamayı hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.
Her zaman, her yerde ve her türlü erişimde siber güvenlik ve en güncel uygulamaları sağlayan EcoStruxure™ IT Advisor, abonelik modeli ile de ilk yatırım maliyetlerini ortadan kaldırıyor.

Bulutun gücünden faydalanan EcoStruxure IT Advisor, veri merkezi kurulumu yönetiminin her zaman ve her yerden gerçekleştirilmesine olanak tanıyan, kolay bir yöntem olarak öne çıkıyor. 

Schneider Electric, EcoStruxure IT platformundaki çözümlerini her geçen gün biraz daha genişletiyor. Platformun yeni basamağı olan IT Advisor, veri merkezi yönetiminin ve operasyonlarının daha verimli hale getirilmesine odaklanıyor.

IT Advisor, bulut tabanlı planlama ve modelleme, kapasite optimizasyonu, iş etkisi analizi ve iş akışlarının otomasyonunu sağlıyor. Bu sayede büyük veri merkezi ve kolokasyon işletmecilerinin işletme maliyetlerini azaltmasına ve çalışma süresini maksimuma çıkarmasına yardımcı oluyor. 

Schneider Electric Başkan Yardımcısı ve Dijital Hizmetler ve Yazılım Genel Müdürü Kim Povlsen, platformun yeni üyesi IT Advisor hakkında şunları söyledi; “Hibrid veri merkezi mimarileri sektörü, veri merkezi altyapısının nasıl yönetileceği ve işletileceğini yeni baştan düşünmeye zorluyor EcoStruxure IT Advisor her yerden erişilebilen ve esnek abonelik modellerine sahip güçlü bir bulut tabanlı ve veri merkezi planlama ve modelleme yazılımı sağlayarak bu ihtiyacı karşılıyor.” 

EcoStruxure IT Advisor’ın başlıca özellikleri ve avantajları ise şu şekilde

• Varlık yönetimi ile doğru envanter: Verileri fiziksel katmanda göstererek doğru cihaz bilgilerine ve varlık niteliklerine anında erişim sağlar. 
• Risk planlama ile proaktif olay yönetimi: Etki Analizi raporunda olayların cihazları ve altyapıyı nasıl etkileyebileceğini gösterir. 
• Değişiklik yönetimi tüm varlık hareketlerini, eklemelerini ve değişikliklerini kapsar: İş akışı otomasyonu insan hatalarının azalmasını ve en iyi uygulamaların kullanılmasını sağlar. 
Tüm bunların yanında EcoStruxure IT Advisor, kolokasyon işletmecileri için ayrıntılı kat ve kabin kullanımı raporlarıyla birlikte beyaz alanlar ve kabinleri içeren bir kat görünümü sunuyor. 

Yeni EcoStruxure IT Advisor tüm dünyada satışa sunuldu 
Schneider Electric global servis birimi veya iş ortakları tarafından 7x24 izleme hizmeti de sunulan EcoStruxure Asset Advisor ürününü ve tüm IoT özellikli fiziksel altyapı varlıklarını gösteren güvenli, tedarikçiden bağımsız ve her yerden kullanılabilen izleme yazılımı EcoStruxure IT Expert ürününün yer aldığı EcoStrucure IT ailesi, tüm dünyada aynı anda satışa sunulan EcoStruxure IT Advisor yazılımı ile daha da genişledi. 
EcoStruxure IT Advisor hakkında ayrıntılı bilgiye 'https://ecostruxureit.com/' adresinden, Schneider Electric EcoStruxure IT çözümü detaylarına 'https://www.se.com/tr/tr/work/campaign/innovation/datacenters.jsp' adresinden ve ulaşmak mümkün.

EcoStruxure™ Hakkında 
EcoStruxure Schneider Electric'e ait açık, birlikte çalışabilir, IoT özellikli bir sistem mimarisi ve platformudur. EcoStruxure, tüketiciler için güvenlik, güvenilirlik, verimlilik, sürdürülebilirlik ve bağlanabilirlik etrafında gelişmiş değerler sunar. EcoStruxure, Her Seviyede İnovasyon sunmak için IoT, mobilite, algılama, bulut, analitikler ve siber güvenlik alanlarındaki gelişmelerden faydalanır. Buna, Bağlı Ürünler, Ayrıt Kontrolü ve Uygulama, Analiz ve Servisler de dahildir. EcoStruxure 40'tan fazla dijital hizmet aracılığıyla sayıları 20.000'i geçen sistem entegratörünün ve geliştiricinin desteğiyle 1,6 milyondan fazla varlık arasında bağlantı kuracak şekilde 480.000'den fazla lokasyonda uygulanmıştır. 

Schneider Electric Hakkında 
Schneider Electric olarak biz enerjiye ve dijitale erişimin, temel bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz. Herkesin minimum kaynaktan maksimum fayda sağlaması için gücümüzü ve enerjimizi kullanıyoruz. Bunu yaparken de Life Is On yaklaşımımızın herkes için her an, her yerde hayat bulduğundan emin oluyoruz. 
Verimlilik ve sürdürülebilirlik için dijital enerji ve otomasyon çözümleri sağlıyoruz. 
Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapılar ve Endüstriler için dünyanın önde gelen enerji teknolojilerini, gerçek zamanlı otomasyonu, yazılımı ve hizmetleri entegre çözümlerle birleştiriyoruz. 
Anlamlı Bir Amaç ve Kapsayıcı ve Güçlü Değerlerimiz etrafında tutkuyla birleşmiş olan, açık, küresel ve yenilikçi bir topluluğun sonsuz potansiyelini ortaya çıkarmaya kararlıyız. 

[ilgili-haber=115753]