Trafik Müfettişi : " Araç Fenni Muayeneleri Ertelensin.."

Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Basın Sözcüsü Halis Kahraman," Virüs tehlikesi geçene kadar geçici bir süre araç fenni muayeneleri ertelensin.." dedi


Trafik Müfettişi : " Araç Fenni Muayeneleri Ertelensin.."

Merkezi İstanbul'da bulunan Fahri Trafik Müfettişleri (FTM) Derneği Basın Sözcüsü Halis Kahraman," Virüs tehlikesi geçene kadar geçici bir süre araç fenni muayeneleri ertelensin.." dedi
 
 
Sözcü Halis Kahraman'ın derneğe ait üyelerin paylaşım da bulunduğu whatsapp grubunda yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 
 
" ÖNERİ..
 
Ülkemizde görülen yeni tip korona virüsle mücadele kapsamında, virüs tehlikesi geçene kadar geçici bir süre araç fenni muayeneleri ertelensin..Bu önerimi ilgili ve yetkili makamların dikkatine sunuyorum."
 
 
Whatsapp grubunda Halis Kahraman'ın paylaşımının altına FTM Yeşim Ayöz'ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı :

"Halis bey, günaydın..Mesajınız çok önemli, okuyunca önce TÜVTÜRK'ü aradım ve hizmet vermeye devam ettiklerini öğrendim. Kendi adıma TÜVTÜRK , Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve basında ilgili arkadaşlarıma mesaj atacağım. Bu mesaj sayısı ne kadar fazla olursa etkisi de fazla olacaktır. Teşekkürler ve evde kaldığımız bir gün olsun."

Müfettiş Yeşim AYÖZ, bakanlıklara ilettiği mesajında ise şu ifadeleri kullandı .

 

ÖZEL HABER-** Ahmet KAPLAN ** TÜRKİYE HABER AJANSI