Emekli Polis : #HakkımıHelalEderMiyim

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa polislerin 3600 ek gösterge talebine ilişkin bir mesaj iletti.


Emekli Polis : #HakkımıHelalEderMiyim

Emekli Polis Halis Kahraman, bu sabah FOX TV 'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu " Çalar Saat " isimli programa ilettiği mesaj da " # HakkımıHelalEderMiyim. Polislere 2007 yılından beri  3600 ek gösterge sözü verdiler ama bu sözlerini tutmadılar. 10 Nisan Polis Günü arifesinde müjde bekliyoruz. " ifadelerini kullandı

"Çalar Saat" isimli programın sunucusu İsmail Küçükkaya, bu sabah Etiket'in yani seçilen konu başlığı'nın " # HakkımıHelalEderMiyim "  olduğunu belirterek, izleyicilerden mesaj göndermelerini istedi.

İstanbul'da yaşayan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile faaliyet gösteren kamu yararına çalışan (KYÇ) Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği'nin Genel Merkez eski Basın Sözcüsü olan Gazeteci-Yazar Halis Kahraman'ın bu sabah kuşağında canlı yayınlanan "Çalar Saat " isimli  programda  okunması talebiyle sunucu İsmail Küçükkaya'ya ilettiği tweet mesajı'nda şu ifadeler yer aldı :

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**AHMET KAPLAN