Esra Erol'un Programına, 'KADININ KOCASINA ŞİDDETİ' Damga Vurdu

atv'nin reyting rekortmeni programı Esra Erol'da yine ilginç olaylar yaşandı. Karısından şiddet gören Muammer'in dramı ve 'KADIN TERÖRÜ' programa damga vurdu.


Esra Erol'un Programına, 'KADININ KOCASINA ŞİDDETİ' Damga Vurdu

atv'nin reyting rekortmeni programı Esra Erol'da yine ilginç olaylar yaşandı. 
Karısından şiddet gören Muammer'in dramı ve 'KADIN TERÖRÜ' programa damga vurdu.

Gözyaşlarına boğularak, "Karımdan dayak yemekten bıktım" diye isyan eden Muammer, bu kez kameralar önünde şiddete uğradı.

Esra Erol'ın Canlı yayınlanan programına Gülhan Hanım ve resmi nikahlı eşi olan Muammer Bey katıldı.
Canlı yayında büyük yüzleşme sahnesi yaşanırken ortaya çıkan itiraflar herkeste sarsıcı bir etki bıraktı.
Esra Erol Canlı yayınında bir araya gelen ikilinin söyledikleri herkesi şaşkına çevirirken Muammer Bey de gözyaşları içinde kaldı.

"BEN AYRILMAK İSTEMİYORUM"
Canlı yayında gerçekleşen yüzleşmede Muammer Bey, gözyaşları içinde, "Esra hanım, ben özür dilerim yaptıklarım için. Onu da affediyorum." diyerek stüdyoyu sessizliğe boğdu. Bu sözlere karşılık Gülhan Hanım'ın cevabı ise hiç beklenmedik şekilde gerçekleşti. Gülhan Hanım, "Yalan. Ben ayrılmak istiyorum Esra Hanım, dinlemek istemiyorum. Siz bunu (Muammer Bey) beni gönderdikten sonra rahat bir şekilde dinlersiniz." ifadeleri ile herkesi şaşkına çevirdi.

Muammer Beyden boşanmak isteyen, Gülhan Hanım'ın duyarsız tavırları ise ekran başındaki seyirciyi resmen çılgına çevirdi.

'MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARAYIP KADINLARLA GÖRÜŞÜYOR'
Gülhan Hanım, Muammer Bey'in müşteri hizmetlerini arayıp kadınlarla konuştuğunu söylerken Muammer Bey, evdeki televizyonun bozulduğunu, bu sebeple müşteri hizmetlerini aradığını anlattı.

Muammer Bey'in müşteri hizmetlerini aradığında, "siz saat kaçta burada oluyorsunuz, ben sizi arasam bir daha ulaşabilir miyim" diye kadınlara söylemlerde bulunduğunu iddia eden Gülhan Hanım, kadınların ise konuşmalarımız kayıt altında dediğini belirtti.

Gülhan Hanım, Muammer Bey'in bilerek yanlış numaralar çevirip kadınlarla konuşmaya çalıştığını iddia etti. 

'KARIMDAN DAYAK YEMEKTEN BIKTIM'
Daha sonra gözyaşlarına boğulan Muammer, "Karımdan dayak yemekten bıktım" diye feryat etti.