EMŞAV'dan Şehit Ailelerine Ramazan GIDA YARDIMI

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, hayırsever iş adamlarının katkılarıyla hazırlanan Ramazan gıda yardımı kolilerinin şehit ve gazi ailelerine dağıtımına başlandığını sosyal medya hesabından duyurdu.


EMŞAV'dan Şehit Ailelerine Ramazan GIDA YARDIMI

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Genel Başkanı Abdurrahman Yılmaz, hayırsever iş adamlarının katkılarıyla hazırlanan  Ramazan  gıda yardımı kolilerinin şehit  ve gazi ailelerine dağıtımına başlandığını sosyal medya hesabından paylaşım yaparak duyurdu. 

Bu organizasyonu üstlenen EMŞAV Teşkilatlanma Başkanı Elif Neşrah Öztürk ve Başkan Yardımcısı Uğur Kalkan’a hasseten teşekkürlerini bildirdi. 

Genel Başkan Abdurrahman Yılmaz'ın ramazan yardım kolilerinin dağıtımıyla ilgili sosyal medya paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 

"Mübarek Ramazan bereketine Nail olabilmek maksadıyla isimlerini belirtmek istemeyen hayırsever iş adamlarımızın katkılarıyla hazırlamış olduğumuz yardım kolilerimizin dağıtımına başladık.

Onursal Başkanımızın Yaşar ALKAYA’nın katkılarıyla 1250 koli'nin dağıtımı 3 gün boyunca Etlik Antares Karşısında bulunan FARİZ KAFE de şehit aileleri ve Gazilerimize yapılacaktır.

Bir kısmı da Mahallelerde ihtiyaç sahiplerine Muhtarlıklar vasıtasıyla yapılacaktır. Bu organizasyonu üstlenen günlerce uğraş veren Teşkilatlanma Başkanımız Elif Neşrah ÖZTÜRK ve Başkan Yardımcısı Uğur KALKAN’a hasseten teşekkür ederim.

Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.. Allah hayırlarını kabul eylesin.."

 

ÖZEL HABER: **HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI