Sunucu Gülbin Tosun'a POLİS TEŞEKKÜRÜ

Fox TV Hafta Sonu Ana Haber Sunucusu Gülbin Tosun'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'görüntü' tepkisi: "Keşke bu çabayı polislerin 3600 ek göstergesi için gösterseydiniz.."


Sunucu Gülbin Tosun'a POLİS TEŞEKKÜRÜ

Fox TV Hafta Sonu Ana Haber Sunucusu Gülbin Tosun'dan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'görüntü' tepkisi:  "Keşke bu çabayı polislerin 3600 ek göstergesi için gösterseydiniz.."

Sosyal medyada yer alan polis grup sayfalarında Gülbin Tosun'un İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdiği video paylaşımının altına yorum olarak  emekli polislerin Gülbin Tosun'a göstermiş olduğu tepki için "Teşekkür mesajı " yazdığı görüldü.  

Haber Sunucusu Gülbin Tosun, eylemler sırasında ses ve görüntü alınmasını yasaklayan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün genelgesini savunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.

Gülbin Tosun, AKP iktidarının her seçim dönemi dile getirip seçimden sonra unuttuğu polislere 3600 ek gösterge hakkını hatırlatarak Süleyman Soylu'ya "Keşke bu genelgeyi savunmakta gösterdiğiniz çabayı polislerin 3600 ek göstergesi için gösterseydiniz" diyerek tepki gösterdi.

Gülbin Tosun'un polislerin 3600 ek gösterge mağduriyetini hükümete ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya TV ekranından tepki göstererek hatırlatması emniyet mensupları arasında memnuniyetle karşılandı.

Sosyal medyada yer alan polis grup sayfalarında  Gülbin Tosun'un  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdiğini video paylaşıldı.

Paylaşım altına emekli polislerin Gülbin Tosun'a göstermiş olduğu tepki için "Teşekkür mesajı " yazdığı görüldü.