Mustafa Karatay'ın Mutlu Günü

Esenyurt Belediyesi Basın ve Yayın, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karatay oğlunu evlendirdi.


Mustafa Karatay'ın Mutlu Günü

Esenyurt Belediyesi Basın ve Yayın, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karatay oğlunu evlendirdi.

Esenyurt Belediyesi Basın ve Yayın, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karatay’ın oğlu Onur Erdem Karatay ile Mahmut Alphan’ın kızı Tuğba Karatay dünya evine girdi.

Evliliğe adım atan genç çift Tuğba ve Onur Erdem’in düğün törenleri 4 Eylül 2021 Cumartesi günü Esenyurt Kültür Merkezinde gerçekleşti.

KAPIDA KARŞILADILAR  

Geniş katılımın olduğu düğün merasiminde genç çiftleri sevenleri yalnız bırakmadı. Davetlileri kapıda karşılaya iki gencin ailesi, davetlilerle yakından ilgilendiler.

Tuğba ve Onur Erdem çifti ise yapılan takı merasiminin ardından davetliler ve yakın arkadaşları ile bir araya gelerek mutluluklarını paylaştılar.

Türkiye Haber Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Ekonomist Dr. Ahmet Kaplan’da düğün törenine katılarak, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.