Seray Sever’le İlgili İfade Verdi

Seray Sever, "Gezenkus. com" sitesinde yer alan “Seray'ın parfümcüsü Seray için servet harcadı” haberi için mahkemelik oldu


Seray Sever’le İlgili İfade Verdi

 "Gezenkus. com" sitesinde yer alan “Seray'ın parfümcüsü Seray için servet harcadı” Başlıklı haber ile ilgili olarak Bilişim Şubede Gazeteci Ali Başak Avukatı Zeki Bulgan ile birlikte ifade verdi.

“gezenkus. Com” internet sitesinde yer alan; “Seray’ın parfümcüsü, Seray için servet harcadı, Tekin Acar Kesenin ağzını açtı ve Seray Sever ‘in bir dediğini iki etmiyor, ” başlıklı haber nedeniyle Seray Sever, Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyet dilekçesi verdi ve ardından da İstanbul Emniyeti Bilişim Suçları Bürosuna giderek sorumlular hakkında şikâyetçi oldu.

Seray Sever ‘in şikâyeti üzerine “gezenkuş.com” haber sitesinin yöneticisi Ali Başak; Avukatı Zeki Bulgan ile birlikte İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçları Büro Amirliğine giderek ifade verdi.   İfade işleminin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü Bilişim Suçları Büro Amirliği önünde basın mensuplarına açıklama yapan Avukat Zeki Bulgan “İşin gerçeği mahkemede belli olacak, müvekkilimizin ne Seray Sever’e ne de Tekin Acar‘a karşı herhangi bir düşmanlığı yoktur” dedi.