|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ünlülerin Menajerine Düğün Show

Ünlülerin Menajerine Düğün Show

Ünlülerin Menajeri Osman Nuri Yazıcı ve Şengül Sönmez muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.

11 Temmuz 2010 - 18:10

Ünlülerin Menajeri Osman Nuri Yazıcı ve Şengül Sönmez muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.Maltepe sahillindeki Restaurant ve Eğlence Kompleksi Wonderland’da 10 Temmuz Cumartesi aksamı saat 20 de gerçekleştirilen Düğün Show’u yalnızca Türkiye Haber Ajansı muhabirleri izledi.DÜĞÜN SHOW'UN TÜM FOTOĞRAF ALBÜMÜ İÇİN TIKLAYINMenajeri Osman Nuri Yazıcı’nın düğününde ev sahipliğini de üstlenen Erol Büyükburç, kendine has yorum ve şarkıları, muhteşem performansı ile davetlileri adeta büyüledi.Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Büyükburç’un sunumunu yaptığı ve eserleriyle coşku kattığı düğün adeta ünlüler geçidine dönüştü.Düğünde Müzik KeyfiRock'n Roll'un efsane ismi Elvis Presley müziklerini ve geleneğinin 90lı yıllardaki temsilcisi Hakan Erk ve yeni dönem temsilcisi olan kardeşi Volkan Erk’te düğün davetlileri arasındaydı. Rock'n Roll'un efsane ismi Elvis Presley’in eserlerini seslendiren ve Elvis Presley ile benzerliğiyle de dikkat çeken Volkan Erk, düğünde seslendirdiği Elvis Presley eserleri ile adeta 1960’lı yıllara sihirli bir yolculuk yaptırdı.Türk Popunun kurucusu ve pop dünyasının duayenlerinden Erol Büyükburç “veliahtlarım” diye sunduğu Erk kardeşlerden Volkan Erk’le de düet yaptı.Pop müziğinin duayenlerinden Bilgen Bengü’de gecede sahne aldı.  Bilgen Bengü, nostaljik eserleri muhteşem performansı ile davetlilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Kırım Tatar Dernekleri Federasyonu (KTDF) Genel başkan yardımcısı Turgut Güngez, Türkiye Cumhuriyeti ile Rusya Federasyonu Diyalog Platformu Çınar Genel Başkan Yardımcısı ve Rusya Federasyonu Ticari Komisyon Başkanı Mehmet Emin Dursun da aileleriyle birlikte düğündeydiler. Türk pop müziğinin duayenleri Erol Büyükburç, Berkant, Bilgen Bengü, Doğunun Altın Sesi ilan edilen, Rusya Federasyonu ve Dağıstan devlet sanatçısı Аkhmed Akhmedov, Kalipso kralı Metin Ersoy aileleri ile birlikte düğüne katıldılar.Restaurant ve Eğlence Kompleksi Wonderland’ın sahibi, renkli ve sosyal kişiliği ile tanınan ülkemizin önemli işadamlarından Hasan Bal’da geceye katılarak gelin ve damadı kutladı. Geceye katılan, Türk tangosunun abide isimlerinden Necdet Koyutürk'ün oğlu Erdener Koyutürk’te seslendirdiği tangolar ile gönülleri fethetti. Gecenin en renkli bölümlerinden biri de, Baran Akçetin’in canlandırdığı Michael Jackson robot dansı idi. 
Binlerce kişi Michael Jackson robot dansı yaptı ama Erol Büyükburç’un himayesinde sanat yapan Baran Akçetin’in performansı muhteşemdi. Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Büyükburç’un her detayıyla yakından ilgilendiği menajeri Osman Nuri Yazıcı ve Şengül Sönmez’in düğün törenine çok sayıda ünlü sanatçı, işadamı ile gelin ve damadın yakınları katıldı. Şıklığın hâkim olduğu gecede, zarafeti ve şıklığı ile de dikkat çeken Şengül Sönmez ve Osman Nuri Yazıcı davetliler ile yakından ilgilendi. Elit bir katılımın gözlendiği düğünle dünya evine giren çiftin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu.Şengül Sönmez ve Osman Nuri Yazıcı çifti konuklarıyla tek tek ilgilenip, büyük aşklarını evlilikle  sonuçlandırmanın keyfiyle gece boyunca dans ettiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bulgaristan’dan Türk Filmine Ödül
Bulgaristan’dan Türk Filmine Ödül
Almanya’da Üniversite Eğitimi İçin 5 Neden
Almanya’da Üniversite Eğitimi İçin 5 Neden