|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Holywood Starları Marka Doktoru İle Türkiye’de
  • Reklam

Holywood Starları Marka Doktoru İle Türkiye'de

Kişisel markalaşma ve network ajansı olan Farklı Eğitimler Akademisi; Biletix üzerinden sektöründeki en değerli kişilerinin eğitimlerini pazarlıyor.

12 Temmuz 2014 - 00:05

Marka Doktoru Losangeles ofisi bir ilke imza atarak aralarında Alpacino-AngelinoJolie-Cuba Gooding JR-Eva Mendes-Brad Garrett-Ben Affleck-Arnold Schwarzenegger-Ana Kendrick-Alyssa Milano-Alan Alda-Al Pacino vb. isimlerin olduğu Keynotespeaker ajansının Türkiye temsilciliğini alan FEA (Farklı Eğitimler Akademisi) nin tüm tanıtım faaliyetlerini  yapacak.

Kişisel markalaşma ve network ajansı olan Farklı Eğitimler Akademisi; Biletix üzerinden sektöründeki en değerli kişilerinin eğitimlerini pazarlıyor. Bu yıl kurumsal satışlara da başlayacak olan firma Holywood’un en büyük ajansı ile temsilcilik anlaşması yaptı. Ardından Türkiye’nin Marka konusundaki deneyimli iletişim uzmanı  Gürkan Boztepe ile sözleşmeye imza attı.

Önümüzdeki dönemde ülkemizde yapılacak konferanslarda artık çıtanın çok yükseldiğini direkt Losangeles ofisleri ile tüm Kongre acenteleri veya Önemli Konferans düzenleyenlere süper isimler sunabilecek olan FEA, tüm PR ve Kreatif çalışmalar için marka doktorunu seçti.

Ülkemizdeki konferans bolluğuna ve GURU adı altında çok da önemli olmayan kişileri ülkemize getirip kişi başı 500-1000 Euro katılım ücretleri ile Konferans yapma döneminin bittiğini belirten Boztepe artık eğitim ve Keynotspeaker konusunda tek adres olarak FEA’nın görülmesi gerektiğini belirtti. Gerçekten konusunda uzman starlar ve siyasetçilere ulaşmak isteyenler FARKLI EĞİTİMLER AKADEMİSİ üzerinden bilgilendirme alabilirler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Kolaysoft Teknoloji ve PKF İstanbul Arasında İşbirliği Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı
Suveyda Filminin Galası Esenler’de Yapıldı