|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

TÜMKİAD’dan Muhteşem İftar
  • Reklam

TÜMKİAD’dan Muhteşem İftar

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) tarafından muhteşem bir iftar programı düzenlendi…  

11 Haziran 2018 - 18:45

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği (TÜMKİAD) tarafından muhteşem bir iftar programı düzenlendi…  

Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği TÜMKİAD; iş, siyaset ve sanat dünyasının önde gelen isimleriyle birinci geleneksel iftar programında bir araya geldi. Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu ve Genel Başkan Yardımcısı Fırat Karabalık ve yönetim kurulu üyeleri gelen misafirleri kapıda karşıladı.

İstanbul Elite World Europe Hotel’de düzenlenen iftar programına siyaset,  sanat, iş, spor, moda ve medya camiasından birçok isim katıldı.

Yaklaşık 4 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen birinci geleneksel TÜMKİAD iftar programına; Avrupa Birliği ve Eski Devlet Bakanı, Başmüzakereci Egemen Bağış, Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, milletvekili adayları, kaymakamlar, belediye başkanları, siyasi parti il ve ilçe başkanları, STK Başkanları, Oda Başkanları, gazeteciler, TÜMKİAD üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

TANRIKULU: ‘TÜRKİYE’NİN BÜYÜK VE GÜZEL BİR AİLESİYİZ.’
Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında; hep birlikte dualar edildi ve oruçlar açıldı.

İftar programı nedeniyle özel olarak getirilen müzik ekibinin icra ettiği tasavvuf musikisi eşliğinde enfes bir semazen gösterisi sunuldu… 

İftar sonrasında konuşan Genel Başkan Nihat Tanrıkulu iftar programlarının her yıl geleneksel olarak düzenleneceğine dikkat çekerek iftar programına ülkemizin her bölgesinden katılım gerçekleştiğini be bundan mutluluk duyduğunu dile getirdi. 

Bursa ve Adana İl Başkanlarını yanına alarak konuşmasına devam eden Tanrıkulu, “TÜMKİAD çatısı altında olmak, hem ayrıcalık hem de gururdur. Bursa ve Adana İl Başkanlarımızın da katılımıyla ilk iftarımızı gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz 2024 yılına kadar 81 ilde il ve ilçe temsilcilikleri vermektedir. Burada bizlere destek veren başta ekibim ve üyelerim olmak üzere tüm dostlarımıza çok teşekkür ederim" Diye konuştu.

KUZU VE BAĞIŞ’TAN TEBRİK
İftarda konuşan Prof. Dr. Burhan Kuzu ise “Bu mübarek akşamda böyle bir organizasyonda değerli insanlarla bir arada bulunmaktan şeref duyuyorum. TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyor, herkesin yaklaşan Kadir Gecesi’ni ve Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.” Cümlelerine yer verdi.

Kuzu konuşmasında Türk iş adamlarının pratik zekâsının ve çalışkanlığının altını çizerek, Amerika’da yaşadığı bir anekdotu katılımcılar ile paylaştı.

Egemen Bağış ise yaptığı konuşmada, “Ülkemiz ekonomisi için taş üstüne taş koyan iş adamlarımıza ve girişimcilerimize her zaman destek vermeye hazırız.” İfadesini kullandı. TÜMKİAD Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu ve Genel Başkan Yardımcısı Fırat Karabalık ve ekibini çıktığı bu yolda tebrik ederek başarılar diledi.

İftar sonrası Burhan Kuzu, sosyal medyada yaptığı paylaşımda ‘TÜMKİAD’ın iftarındayız. Kurulalı henüz bir yıl oldu; ancak dinamizm ve coşku görmeye değerdi’ tweetini atarak TÜMKİAD’ın genel başkanını ve arkadaşlarını tebrik etti.

İftar sonrasında Genel Başkan Nihat Tanrıkulu Genel Başkan Yardımcısı Fırat Karabalık ve Teşkilat Başkanı Özlem Çetinkaya gecenin sonunda tebrikleri kabul etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
#BirBakmışız Hükümet, polislere 3600 ek gösterge vermiş..!
3600 Ek Gösterge Bekleyen Polisler,TELE 1 TV izledi
3600 Ek Gösterge Bekleyen Polisler,TELE 1 TV izledi