Sin Yapım'dan İddialı Komedi Filmi; 'Miras Peşinde'

Yoğun ve stresli geçen günlerimizde, her zaman olduğu gibi imdadımıza yine komedi filmleri yetişiyor.  Sin Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği 'miras peşinde' isimli komedi filmi yakında televizyonlarda komedi sevenlerle buluşacak.  


Sin Yapım'dan İddialı Komedi Filmi; 'Miras Peşinde'

Yoğun ve stresli geçen günlerimizde, her zaman olduğu gibi imdadımıza yine komedi filmleri yetişiyor. 
Sin Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği 'miras peşinde' isimli iddialı komedi filmi yakında televizyonlarda komedi severlerle buluşacak.  

Bu coğrafyanın değerlerinden beslenen ve bize ait bir mizahla huzurlarımıza gelen 'Miras Peşinde' filmiyle, izleyenlere doyumsuz dakikalar armağan ediliyor.

Son derece iddialı gelen filmde birbirinin tamamen zıttı olan ve neredeyse hiçbir ortak özellikleri bulunmayan kardeşlerin miras kavgası içerinde yaşadıkları trajikomik halleri gözler önüne seriliyor.

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA İKİ YÖNETMEN VAR

Türk insanının gerçek duygularına hitap eden panoramik bir resim çizen Miras Peşinde Komedi Filminin yönetmen koltuğunda iki isim oturuyor.

Türk Sinemasının uzun zamanlardan bu yana emektarı olan Ömer Korkmaz ve İran asıllı usta yönetmen Babek Del, komediye yeni bir boyut kazandırarak köy ve şehir yaşamı arasında kalan, birbirinden ilginç karakterlere hayat veriyor.

Birbirlerini tanımayan dört kardeşin başından geçen komik hikayelerin anlatıldığı komedi filminin yönetmeni Ömer Korkmaz ve Babek Del, Sin Yapım şirketine yeni yüzlere fırsat vererek tanınmasına vesile olduğu için teşekkür etti.
Filmin yönetmenleri Ömer Korkmaz ve Babek Del, “Biz bu filmin çekimleri sırasında çok eğlendik. Eminim ki, halkımızda bu çekilen filmi izlerken ekibimiz gibi eğlenecektir.” Dedi.

İkisi İstanbul'da ve ikisi de köyde olan dört kardeşin babalarının vefat etmesi üzerine tanışması ve mirası almak için beraber yaşamak zorunda kalmalarını konu alan komedi filminde yeni yüzler ile beraber görev yapmanın gururunu taşıdıklarını ifade eden filmin yönetmenleri Ömer Korkmaz ve Babek Del, film ile ilgili şu bilgileri verdi.

FİLM ADETA GÜLME KRİZİNE YOL AÇACAK

Miras Peşinde Komedi Filmi, babalarının vefatından sonra kendilerine kalan miraslarını almak hem de kardeşleriyle tanışmak için İstanbul'da oturan iki kardeşin köyde yaşayan diğer iki kardeşlerinin yanına gitmesi ile başlıyor. İstanbul'dan gelen iki kardeşin köy yaşantısına ayak uydurmaya çalışması komik tabloların oluşmasına neden oluyor.  Kardeşlerin filmde eski köye yeni adet getirmeye çalışması ile devam eden olaylar esnasında kardeşlerin başından geçen komik durumlar ardı arkasına devam ediyor.”

OYUNCU KADROSUNDA YENİ YÜZLER VAR

Sin Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen ve çekimleri tamamlanan 'Miras Peşinde' isimli komedi filminde yeni yüzler ekranlarda boy gösteriyor.  

Oyuncu kadrosunun tamamının yeni yüzlerden oluşması ve yeni yüzlere fırsat sunulması Sin Yapım şirketinin yeni yüzlere verdiği değerleri de ortaya koyuyor.

Miras Peşinde Komedi Filminin yönetmenliğini Ömer Korkmaz ve 2. yönetmenliğini Babek Del, yardımcı yönetmenliğini ise Osman Samian üstlenmiş.

Filmin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer aldı:

Ferhat Toplu, Fatih Hışırcı, Suzan Yiğit, Metin Kara, Mehmet Şimşek, Ömer Atak, Zeynep Seda Eşrefli, Suna Kaya, Yurdaer Tosun, İbrahim Özer, Mehmet Kutlar, Barış yılmaz, Omar, Dilek Kazan, Musa Korkmaz, M. Miyar Hamdi, Süleyman Mutaş.