Ankara'nın Göbeğinde Tarihimize ve Milletimize İftira Kampanyası

Ankara’nın Göbeğinde Türk Tarihine ve Milletine İftira paneli düzenlenecek. “Ermeni Soykırımı” yalanından sonra diş mihrakların çabasıyla iftira kampanyaları başlatan bölücüler “Pontus Soykırımı” yalanını dillendirmeye başladı.


Ankara'nın Göbeğinde Tarihimize ve Milletimize İftira Kampanyası

“Ermeni Soykırımı” yalanından sonra diş mihrakların çabasıyla iftira kampanyaları başlatan bölücüler “Pontus Soykırımı” yalanını dillendirmeye başladı.

Ermeni soykırımı yalanını da savunarak, 1914 -1921 yılları arasında Karadeniz’de “Pontus Rumlarının Soykırıma Uğradığı” yalanını gündeme getirmeye çalışan bir grup Ankara’nın göbeğinde tarihimize ve milletimize iftira atacaklar…

Ankara Düşünceye Özgürlük Girişimi adı altında toplanan bir grup tarafından düzenlenen Türk Tarihine ve Milletine İftira paneli 18 Mayıs 2019 günü Saat 14.00’te Necatibey Caddesi No:82 Kat 8 Kızılay Ankara adresindeki, Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Genel Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşecek.

Açılış konuşmasını Özgür Üniversite kurucusu Fikret Başkaya’nın Moderatörlüğünü Mahmut Konuk’un yapacağı “Pontus Soykırımı” yalanı ve Türk Tarihine ve Milletine İftira kampanyası panelinin Konuşmacıları ise Mert Kaya - Okan Levent Küçükersan - Ramazan Gezgin.

İftira programında Nikos Aslanidis’in Giresun orkestrasını ve Topal Osman’ı konu edinen ‘THE BAND' (Banda) film gösterimi de gerçekleşecek.