Polise 3600 ek gösterge HANGİ BAHARA ?

Emektar polis İmdat Sami Çiftçi'nin sosyal medyada yer alan polis grup sayfasından yaptığı " 3600 ek gösterge HANGİ BAHARA ? " başlıklı paylaşımı meslektaşları tarafından beğenildi.


Polise 3600 ek gösterge HANGİ BAHARA ?

Emektar polis İmdat Sami Çiftçi'nin sosyal medyada yer alan polis grup sayfasından yaptığı  " 3600 ek gösterge HANGİ BAHARA ? " başlıklı paylaşımı meslektaşları tarafından beğenildi.

İmdat Sami Çiftçi'nin sosyal medyada yer alan "İSTANBUL EMEKLİ POLİS MEMURLARI GURUBU" sayfasından yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 

"Kendini savunmak bazen insanların anlaşmazlığı engellemek için vazgeçtiği sosyal bir beceridir. Bazı insanlar çocukken çok girişken yapıda olsa da yetişkin olunca bu özelliği kenara atıyor. Yine de dünyanın bir parçası olmak istiyorsanız kendinizi savunmayı bilmeniz gerek. Aksi halde tanımadığınız insanların hayatınızdan nasıl çaldığını izlemek zorunda kalırsınız.

Kendi görüşlerinizi oluşturma ve savunma hakkına sahipsiniz. Diğer insanlar sizin için sizi yargılamamalı veya onları değiştirmekle gözünüzü korkutmamalı. Popüler düşünceden bağımsız olarak kendi fikirlerinizi ve kararlarınızı geliştirebilmelisiniz.

Kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı yargılamak hakkını savunduğunuzda, bunu kendi inançlarınıza göre yapabilir ve başkalarınınkilere göre yapamazsınız. Hangi referans noktalarının kullanılacağına ve çizginin ne kadar yükseğe ayarlanacağına siz karar vereceksiniz.

“Başkalarına kendi hedeflerinin değerli olduğuna ikna edemezsen, bunun nedeni beklentilerinin yanlış ya da kabul edilemez olmasıdır.”

Birlik ve beraberlik içinde olamayan polis emeklileri ayrı telden çalmaya devam ederse önünüzde görecek çok bahar var....

Polis emeklileri birlik ve beraberlikte siyasi iradenin oy beklentisine sayısal çoğunluk ile cevap veremez ise hiç bir zaman dikkate alınmayacaktır... Polis teşkilatı çalışanı ve emeklisi ile güçlü STK olmayı beceremez ise ve çalışanlar hiç bir şekilde konuşma özgürlüğü elinden alınamayan abilerine destek vermez ise hepimiz,yerimizde saymaya devam edeceğiz..

Bireysel olarak güçlü STK olmanın önünü tıkayanları tespitte sıkıntı yaşayan polis emeklileri....düştükleri labirentte yol haritası belirleyemez iken Polis hakları adı altında kalkanın arkasına saklanan şahsi menfaati ve çıkarları için bölüm pörçük sayfalarda bir o tarafa bir bu tarafa koşmaktan başka bir şey yapamadıkları gözüküyor...Guruplarda dahi istkrarı koruyamayan bizler..... mesaj iletilmesi gereken mercilere kısır döngü içinde kalmaktayız.." 

 

ÖZEL HABER- ** Halis KAHRAMAN-**TR HABER AJANSI