Polis emeklilerinden 120 bin DİLEKÇE

Polis emeklisi Veysel Özerdem, Antalya'da günlük yayımlanan " Hürses " isimli yerel gazetenin bugün birinci sayfasında "Polis Emeklilerinden 120 bin Dilekçe " başlıklı habere yer verildiğini meslektaşlarına duyurdu.


Polis emeklilerinden 120 bin DİLEKÇE

Polis emeklisi Veysel Özerdem, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım da, Antalya'da günlük yayımlanan " Hürses " isimli yerel gazetenin bugün birinci sayfasında "Polis Emeklilerinden 120 bin Dilekçe " başlıklı habere yer verildiğini meslektaşlarına duyurdu.

Emektar polis Veysel Özerdem'in gazete de yayımlanan haber ile ilgili paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 

"Değerli dostlar, sağ olsunlar arkadaşlarımızın ve naçizane şahsımın da girişimleriyle Antalya Hürses Gazetesi 1'nci sayfasında 3600 EK GÖSTERGE mağduriyetlerimiz dillendirilmiştir.

Bu gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni değerli dostumuz Sn.Mehmet TALAY bey'e davamıza göstermiş olduğu hassasiyetlerinden dolayı sizler adına da selam ve şükranlarımızı bizzat ilettim...
Bilgilerinize..

Veysel ÖZERDEM "

Gazete de bugün (26 Haziran 2020) yayımlanan haberde, " 3600 ek göstergenin hayata geçirilmesini talep eden yaklaşık 120 bin emekli polis, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi CİMER'e maaş ve özlük hakları ile ilgili taleplerini içeren dilekçlerini gönderdi. 

Türkiye Polis Emeklileri, maaş ve özlük hakları ile ilgili taleplerini içeren dilekçelerini 15 Haziran 2020 tarihi itibariyle CİMER'e gönderdiklerini belirterek, Dilekçe etkinliğimiz toplam sayıları yaklaşık 154 bin olan polis emeklilerinin katılımıyla ülke çapında ilgi ve kabul görerek CİMER'e yapılan başvurular 120 bin civarına yaklaşmış ve halen devam etmektedir. Biz polis emeklileri ; devletimize sadakatla bağlı, emekli olduktan sonra dahi milletimizin hizmetinde fedakarca yaşamımızı sürdürmekteyiz..Amacımız daha iyi bir yaşam standırdı içerisinde kendi ailemizin geçim ve huzurunu sağlamaktır.." denildi.

 

ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN-** TR HABER AJANSI