Yazarımız Halis Özdemir'in 1980 Darbesini Genişçe Anlattığı Kitabı Çıktı

turkiyehaberajansi.com yazarlarımızdan Yazar ve Tv Program yapımcısı Halis ÖZDEMİR'in yeni kitabı "Tarihe Düşülen Notlar" adı altında 3 cilt halinde yayınlandı. 1. cilt: Mamak Zindanlarında Bir Akıncı 2. cilt: Erbakan'la yolculuğum 3. cilt: Makalelerim


Yazarımız Halis Özdemir'in 1980 Darbesini Genişçe Anlattığı Kitabı Çıktı

Yazar ve televizyon programcısı Halis Özdemir; üçüncü baskısı çıkan, Mamak Zindanlarında Bir Akıncı Tarihe Düşülen Notlar adlı kitabında; 1980 öncesini, MTTB ve Akıncılar, İslami gençlik hareketleri ve diğer gençlik hareketlerini, 12 Eylül 1980 askeri müdahalesini, tutukluluk ve yargılama sürecinde yaşadıklarını 3 cilt halinde yayınlanan kitap serisinde topladı. 

54. Hükümet döneminin Başbakanı merhum Necmettin Erbakan'la yolculuğunu, tanıklıklarını ve Siyasi Kırılmalar Tarihe Düşülen Notlar adlı kitabında; Mamak Ceza ve Tutukevi'nden çıktıktan sonraki hatıralarını, merhum Necmettin Erbakan'la siyasi yolculuğunu ve süreç içindeki siyasi kırılmaları "Makalelerim Yazılmayanlar Konuşulmayanlar" adını verdiği kitabında ise; "Sözümüz var bizim" diyerek kaleme aldığı makalelerini bir arada topladı.

Halis Özdemir: "Bildiklerimizi, şahitliklerimizi, önerilerimizi iyi niyet ve samimiyetle okuyucularımızla paylaştıklarımızı kitaplaştırdık. Nemelazımcılık yapmadık.
Dostane yazdık, yakın tarihten anektodlarımızı, itirazımızı ve sevincimizi paylaştık ve yakın siyasi tarihimizde yaşanılanlardan ders alarak gelecek inşasına katkı sunmayı hedefledik.
Bildiklerimizi, şahitliklerimizi, önerilerimizi iyi niyet ve samimiyetle okuyucularımızla paylaştık.
Aktaş Yayıncılık tarafından basılan ve dağıtımı yapılacak olan kitaplarımızı ilginize sunmaktan mutluluk duymaktayım", dedi.

Sadık Uslu - Türkiye Haber Ajansı