Polis Derneği Başkanı Nazlıpınar'dan Hasta Ziyareti

Kütahya Polis Emeklileri Derneği Başkanı Mustafa Nazlıpınar, hasta olan eski Dernek Başkanı olan Başkomiser Rasim Kuru'yu evinde ziyaret ederek, "Geçmiş Olsun.." dileklerini ileterek şifalar temennisinde bulundu..


Polis Derneği Başkanı Nazlıpınar'dan Hasta Ziyareti

KYÇ Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği Kütahya Şube Başkanı Mustafa Nazlıpınar,bir rahatsızlığından dolayı tedavi görmekte olan eski Dernek Başkanı olan Başkomiser Rasim Kuru'yu evinde ziyaret ederek, "Geçmiş Olsun.."  dileklerini ileterek, şifalar temennisinde bulundu.. 

Merkezi İstanbul'da bulunan ve Türkiye genelinde 43 şubesi ile halen faaliyet gösteren derneğin Başkanı olan Nazlıpınar'ın " Kütahya Polis Emeklileri Derneği " isimli sosyal medya hesabından hasta ziyareti ile ilgili olarak yaptığı paylaşım da şu ifadeler yer aldı : 

"14.10.2020 Çarşamba Günü Kütahya Emekli Polis Derneğimiz Başkanlarından Sn. Rasim KURU Bey'i ziyaret ettik.

Bir süredir " Prostat Kanserinden " muzdarip ve tedavi görmekte olan Duayen Başkana moral vermek ve ihtiyaçlarını karşılama talebinde bulunduk.

Bir müddet sohbet ve eski günleri yâd edip tecrübelerinden de istifade ettik.

Ihtiyaç duyulduğunda bir ALO kadar yakın olduğumuzu ve şifalar temenni edip ; hayır duaları ve başarı dileklerini alıp ayrıldık."

 

TR HABER AJANSI -** ÖZEL HABER : ** HALİS KAHRAMAN