İzmir TUMED'e destek için ÇAĞRI

İzmir TUMED ailesine verdiği destek ile tanınan Rifai Örnek, uyuşturucu ile mücadelede devlet ve sivil toplum kuruluşlarını ( STK) yalnız bırakılmaması gerektiğini belirterek, duyarlı vatandaşlar ile anne ve babaların da  mutlaka uyuşturucuyla mücadeleye destek vermesi için çağrı da bulundu.


İzmir TUMED'e destek için ÇAĞRI

İzmir TUMED ailesine verdiği destek ile tanınan Rifai Örnek, ülkemizin ve dünyanın en büyük sorunu olan gençleri ve toplumu bitiren uyuşturucu ile mücadelede konusunda devlet ve sivil toplum kuruluşlarını ( STK) yalnız bırakılmaması gerektiğini belirterek,  duyarlı vatandaşlar ile anne ve babaların da mutlaka uyuşturucuyla mücadeleye destek vermesi  için çağrı da bulundu.

Rifai Örnek, Uyuşturucu ile mücadele konusunda İzmir ilinde faaliyet gösteren İzmir Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Derneği'nin (TUMED) etkin  çalışmalarda bulunduğunu ifade ederek, bu konuda vatanını, evlatlarını seven herkesin bu derneğe katkı sunması konusunda farkındalık yaratmak için " Ben de varım..! " demelidir dedi.

İzmir TUMED Başkanı Bedri Yalçın ve yönetim kurulu üyeleri de  Rifai Örnek'e bu desteklerinden dolayı çok teşekkür ettiler, tüm kamuoyuna kamu spotu ile mesaj verebilecek olan  sanatçı, sporcu ve sosyal medya fenomenlerinin de desteklerini beklediklerini açıklayarak bu konudaki hassasiyeti olan herkese teşekkürlerini bir borç bildiklerini ifade ettiler. 

 

TR HABER AJANSI-**ÖZEL HABER-**HALİS KAHRAMAN