Süpermarkette Küçük Kızı TACİZ Edince TUTUKLANDI

İstanbul Küçükçemece Sefaköy'de küçük bir kız gittiği süpermarkette tacize uğradı. Marketin güvenlik kameralarına yansıyan taciz anı sayesinde yakalanan kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi. Emniyet Genel Müdürlüğü de  taciz olayına ilişkin yazılı basın açıklaması yayımladı.


Süpermarkette Küçük Kızı TACİZ Edince TUTUKLANDI

İstanbul Küçükçemece Sefaköy'de küçük bir kız gittiği süpermarkette tacize uğradı. Marketin güvenlik kameralarına yansıyan taciz anı sayesinde yakalanan kişi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Emniyet Genel Müdürlüğü de  taciz olayına ilişkin yazılı basın açıklaması yayımladı.

Sefaköy’de iki küçük kız markete gitti. O sırada küçük kızlara yaklaşan B.Y isimli adam, elindeki çanta ve yüzündeki maske ile küçük kızı taciz etti! Marketin güvenlik kameralarına yansıyan olay sayesinde yakalandı…

YANLIŞLIKLA ELİ DEĞMİŞ..!

Korkuyla geri çekilen küçük kız neye uğradığını şaşırdı ama B.Y raflara bakar gibi numara yaptı. Marketin güvenlik kameralarına yansıyan taciz anı sayesinde yakalanan kişi, ifadesinde: “yanlışlıkla elim değdi..” dedi. B.Y, çıkarıldığı mahkemede tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KISKIVRAK YAKALANDI

Marketteki tacizci Marketin güvenlik kameralarına yansıyan olay sayesinde polis ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi...

EMNİYET TACİZ OLAYINA İLİŞKİN BASIN AÇIKLAMASI YAYIMLADI

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün  taciz olayına ilişkin yazılı basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı :  

"İstanbul'da bir süpermarkette, bir şahsın, bir kız çocuğunu taciz ettiğine ilişkin görüntülerin bazı sosyal medya platformlarında yer aldığı görülmüştür.

Sözkonusu görüntülerde yer alan 1988 doğumlu B.Y isimli şahıs, aynı gün yakalanarak adli mercilere teslim edilmiştir.

Şüpheli şahıs, Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderilmiştir."

 

TR HABER AJANSI-** ÖZEL HABER-** HALİS KAHRAMAN