|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

10 Karaköy İstanbul 3. Yılını Kutladı!

10 Karaköy İstanbul 3. Yılını Kutladı!

10 Karaköy İstanbul 3. Yılını seçkin bir davetle kutladı ve davette dünyanın önde gelen “lifestyle” ağırlama şirketi sbe tanıtıldı.

13 Ocak 2018 - 21:23

10 Karaköy İstanbul 3. Yılını seçkin bir davetle kutladı ve davette dünyanın önde gelen “lifestyle” ağırlama şirketi sbe tanıtıldı.

3. Yılını kutlayan 10 Karaköy Istanbul, dünyanın önde gelen “lifestyle” ağırlama şirketi sbe’nin global portföyüne katılışını da resmi olarak duyurdu.

Geçtiğimiz yıl, 10 Karaköy’ün de dahil olduğu butik otel kategorisinin öncüsü Morgans Hotel Group’u bünyesine katan sbe; 23 otel, 70 restoran ve 41 lounge ile eşsiz bir global portföye sahip olup, ödüllü mimari ve tasarım, olağanüstü gastronomik deneyim ve trend belirleyen eğlence anlayışı ile 360 derece yaşam deneyimi sunuyor.

sbe’nin Orta Doğu ve Avrupa’dan sorumlu Operasyonlar Başkanı Chadi Farhat ve 10 Karaköy Istanbul Genel Müdürü Eylem Atalay ev sahipliğindeki geceye, Arzu-Ömer Sabancı, Ayşin-Ismail Ekşioğlu, Dilek-Ali Nuri Türker, Esma Güral, Zeynep-Ömer Temelli, Emre Ergani, Alp Nuhoğlu, Seda Domaniç ve Melis Ağazat gibi bir çok önemli isim katıldı.

10 Karaköy’ün tarihi ve büyüleyici atmosferinde, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin hazırladığı özel bale gösterisi ve arya dinletisini deneyimleyen misafirler ardından geceye yakışır bir partiyle eğlenceye devam ettiler.    

Chadi Farhat, Orta Doğu ve Operasyonlar Başkanı – sbe: şirket olarak, lüks otel ve rezidanslardan restoranlara portföyümüzü büyüttüğümüz çok heyecan verici ve eşsiz bir dönemdeyiz. sbe’yi, Istanbul’daki otelimiz 10 Karaköy’de olduğu gibi birçok destinasyonda 360 derece yaşam deneyimi sunan bir şirket olarak konumlandırıyoruz.

Eylem Atalay, Genel Müdür - 10 Karaköy: 10 Karaköy, açıldığı günden beri misafirlerine gastronomi, eğlence, tasarım ve sanat ile içiçe bir konaklama deneyimi sunuyor. sbe’nin ikonik lifestyle ağırlama markalarından biri olmaktan gururlu, şirketimizin hızla büyümesinden ötürü çok heyecanlıyız.

Gecede sbe’nin bölgedeki devam eden büyüme projeleri, portföye en son katılan Doha’daki 270 odalı Mondrian ve çok yakında Doha’da açılacak SLS, 2018’de Dubai’de açılması planalan Delano ve Mondrian otelleri de vurgulandı.

Orta Doğu’daki büyümenin yanı sıra sbe global olarak 22 yeni otel ve 42 restoran ile önümüzdeki yıllarda Arjantin’den Japonya’ya, İngiltere’den Bahamalar’a kadar 14 ülkede varlık gösterecek.

sbe Hakkında

Amerika’da 2002 yılında kurulan SBE,  otel, rezidans, restoran ve gece kulüpleri konsepti geliştiren, yöneten ve işleten,  lider bir yaşam tarzı ile konukseverliği misyonuna sahip bir  şirkettir. Sbe, butik yaşam tarzı otellerinde öncü, 136'dan fazla  dünyaca ünlü otel, eğlence ve yiyecek içecek mekanına ev sahipliği yapan eşsiz bir küresel portföye sahiptir. Şirket, gece hayatı, yiyecek, içecek ve eğlence merkezlerinden otellere komple bir yaşam tarzı deneyimi sunmak üzere konumlandırılmıştır. SBE, SLS New York Park Avenue, SLS Seattle, Mondrian Doha ve Mondrian Dubai de dahil olmak üzere önümüzdeki iki yıl içinde genişlemeye devam edecek. Şirketin otel markaları arasında SLS Hotel & Residences, Delano, Mondrian, Original, Redbury, Hyde Hotel & Residences, Clift, Hudson, Morgans, Royalton, Sanderson ve St Martins Lane yer alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kartal İdman Yurdu Spor Kulübü Kuruldu
Kartal İdman Yurdu Spor Kulübü Kuruldu
Petronas’tan Elektrikli Araç Sıvıları Sempozyumu
Petronas’tan Elektrikli Araç Sıvıları Sempozyumu