|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
10. Türkiye Enerji Zirvesi Antalya’da Düzenlenecek
  • Reklam

10. Türkiye Enerji Zirvesi Antalya’da Düzenlenecek

Bin 500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası enerji uzmanının katılım göstermesinin beklendiği 10. Türkiye Enerji Zirvesi, 6-7 Ekim’de Antalya’da düzenlenecek.

03 Ekim 2019 - 18:58

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun destekleriyle 6-8 Ekim 2019 tarihleri arasında Regnum Carya, Antalya’da, 10. Türkiye Enerji Zirvesi düzenlenecek.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayelerinde ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK)’nın destekleriyle düzenlenmekte olan Türkiye Enerji Zirvesi her sene 1.500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası katılımcıyı Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarının üst düzey isimleri ile buluştururken yeni işbirliği imkanlarına da kapı aralıyor.

Bu yılda zirveye, bin 500’ün üzerinde ulusal ve uluslararası enerji uzmanının katılımı bekleniyor. Yerli ve yabancı uzmanlar, Türkiye ve global enerji piyasalarındaki son gelişmeleri ve gelecek trendleri ele alacak. Zirvede, Türkiye ve bölge ülkelerinin kamu kurum ve kuruluşlarından üst düzey isimler bir araya gelecek.

10. TÜRKİYE ENERJİ ZİRVESİ GOLF CUP 2019

Bu arada, enerji sektörünün temsilcileri yılın yorgunluğunu Türkiye Enerji Zirvesi Golf Kupası'nda atacak.
7 Ekim 2019 tarihinde gerçekleşecek 10. Türkiye Enerji Zirvesi Golf CUP 2019 ile aynı zamanda golfe ilgi duyan katılımcılar için de profesyonel hocalar eşliğinde eğitim düzenlenecek.
Golf eğitimi ve turnuva katılımı için başvuruların devam ettiği belirtildi.

En Büyük Aile Buluşması

Türkiye enerji piyasasının “En Büyük Aile Buluşması” olarak gelenekselleşen Türkiye Enerji Zirvesi; elektrik, doğal gaz, akaryakıt ve LPG piyasalarını tek çatı altında toplayan ilk ve tek organizasyon.

Enerji piyasalarında yaşanan dönüşüm sürecinin Türkiye ve global enerji piyasalarına etkileri, gelecek trendleri, Türkiye enerji piyasalarının bu süreçteki beklenti ve gereksinimleri, dijitalleşmenin sektörde yarattığı değişimler, enerji finansman koşullarındaki değişim, yenilenebilir enerji dönüşümü ile Türkiye’yi yakından ilgilendiren Doğu Akdeniz ve Orta Doğu’da yaşanan ve enerji piyasalarını etkileyen konular tüm boyutları ile ele alınıyor.

Türkiye Enerji Zirvesi katılımcıların ve karar alıcıların gelecek öngörülerine katkı sağlarken bölgede yeni iş birliklerinin kurulmasına imkan sağlamayı amaçlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Kutlu Yol Partisi Kuruldu
Usulsüz ceza yazan trafik müfettişi görevinden alındı
Usulsüz ceza yazan trafik müfettişi görevinden alındı