|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
13 İlçe Başkanından Kadem Mete’ye Destek
  • Reklam

13 İlçe Başkanından Kadem Mete’ye Destek

13 ilçe başkanı AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığı görevine tekrar aday gösterilen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin yanında olduklarını açıkladı…

29 Ocak 2018 - 18:46

AK Parti Muğla’da ilçe kongreleri tamamlandı ve il kongresi için geri sayım başladı…

10 Şubat 2018 Cumartesi günü yapılacak il kongresinde 13 ilçe başkanı AK Parti Genel Merkezi tarafından İl Başkanlığı görevine tekrar aday gösterilen AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’nin yanında olduklarını açıkladı…

AK Parti Muğla ili Menteşe ilçe binasında ortak basın toplantısı düzenleyen 13 ilçe başkanı AK Parti Muğla il kongresinde “Gerek partimiz için, gerek Muğla’mız için hiçbir mücadeleden çekinmeyen, teşkilatımızın değişik kademelerinde görev yapmış olan ve ilçe başkanlığı gibi önemli bir görevi 7 yıl boyunca üstlenmiş olan İl Başkanımızın Genel Merkezimizce aday gösterilmesi bizleri çok mutlu etmiştir.” Denildi…

Toplantıda basın mensuplarına sunulan ortak basın bildirisinde şu cümleler yer aldı:

“2019 yolunda partimizin başlatmış olduğu kongre sürecinde Muğla’mız tüm ilçe kongrelerini tamamlamış durumdadır. Sırada il başkanlığı kongremiz var. İl Başkanımız Sn Kadem Mete’nin de ifade ettiği üzere 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 13.00 de Menteşe Spor Salonunda Sn Başbakanımız Binalı Yıldırım Beyin teşrifleri ile il kongremizi gerçekleştireceğiz.

 Bizler burada 13 ilçe başkanı olarak Genel Merkezimizce İl Başkanlığı görevine tekrar aday gösterilen İl Başkanımız Kadem Mete’nin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

Bu gün Partimizin Menteşe İlçe Binamızda sizlere bazı konularda açıklama yapmak ve sizlerin aracılığı ile kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla toplanmış bulunuyoruz.

Bilindiği üzere, AK Parti, kuruluşundan bu yana milletin teveccühü ile girdiği her seçimi kazanmış kimsesizlerin sesi olmuş ve her şeyden önemlisi de kardeşliğin partisi olmuştur.  Gerek genel siyaset anlayışı ile gerek parti içi işleyişi ile ve gerekse de milletin gönlünde yer edinmesiyle Türk siyasi tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.

Öyle ki partimiz sadece Türkiye’mizde değil çoğu ülkede örnek alınmış, böylesine güçlü bir teşkilatın nasıl kurulduğu sorusu herkesçe merak konusu olmuştur.  Bizler burada AK Parti Muğla İlçe Başkanları olarak ifade etmek istiyoruz ki bizim birlik ve beraberliğimiz, vatan ve millet sevgimiz, dünyanın neresinde bir mazlum varsa onun yanında olma arzumuz en büyük güç kaynağımızdır.

Bakınız son günlerde şanlı tarihimize yeni bir destan olarak yazılacak olan AFRİN operasyonu ile Türkiye yine mazlumun yanında olmuştur. Orada yaşayan mazlumlar Türk askerini “Vefalı Türk Geldi” diyerek karşılamaktadır. Şükürler olsun ki, bildiri yayınlayarak, milletimizin aklını karıştırma çabası içerisinde olanlara, oradaki terör örgütlerine kol kanat germe derdinde olanlara milletimiz fırsat vermemiştir.   Bizler şehadet derdi ile kol kola mücadele eden askerlerimize kolaylıklar diliyoruz. Buradan bir kez daha ifade etmek isteriz ki milletimizin ve tüm mazlumların duası onlarla beraberdir.

Değerli Basın Mensupları.

2019 yolunda partimizin başlatmış olduğu kongre sürecinde Muğla’mız tüm ilçe kongrelerini tamamlamış durumdadır. Sırada il başkanlığı kongremiz var. İl Başkanımız Sn Kadem Mete’nin de ifade ettiği üzere 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat 13.00 de Menteşe Spor Salonunda Sn Başbakanımız Binalı Yıldırım Beyin teşrifleri ile il kongremizi gerçekleştireceğiz.

Bizler burada 13 ilçe başkanı olarak Genel Merkezimizce İl Başkanlığı görevine tekrar aday gösterilen İl Başkanımız Kadem Mete’nin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

Gerek partimiz için, gerek Muğla’mız için hiçbir mücadeleden çekinmeyen, teşkilatımızın değişik kademelerinde görev yapmış olan ve ilçe başkanlığı gibi önemli bir görevi 7 yıl boyunca üstlenmiş olan İl Başkanımızın Genel Merkezimizce aday gösterilmesi bizleri çok mutlu etmiştir. Umut ediyoruz ki 10 Şubat günü Muğla’mızda bir demokrasi şöleni yaşanacaktır. Sayın Başbakanımızın katılımları ile gerçekleşecek olan kongremize tüm partililerimizi ve vatandaşlarımızı bekliyoruz.

Gerçekleştireceğimiz İl kongremizin ardından uyum içerisinde çalışan bir teşkilat ile yollara revan olacağız. Cumhuriyetimizin 100. Yılına giderken çok önemli bir durak olan 2019 seçimlerini yine milletimizin teveccühü ile kazanan Türkiye’ye olacaktır. Yerel yönetimlerde Muğlalı vatandaşlarımızın taleplerini çok iyi biliyoruz. Belediye hizmetlerinden kaynaklanan ve vatandaşımıza çile olan tüm sorunların ortadan kaldırılması için mücadele edeceğiz. Her bir vatandaşımızın elini sıkacak ve onların desteği ile Muğla’mızı 2023’e taşıyacağız

Bizler tüm Muğlalı vatandaşlarımızı 10 Şubat günü kongre şölenimize, Sayın Başbakanımız ile kucaklaşmaya davet ediyoruz.

İl Kongremizde İl Başkanımız Kadem Mete’ye başarılar ve kolaylıklar diliyoruz.  Katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyoruz.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Azerbaycan ve Ermenistan Arasında Geçici İnsani Ateşkes
Azerbaycan ve Ermenistan Arasında Geçici İnsani Ateşkes
Fransa'nın Büyükelçisini Geri Çağırmasına Sert Tepki
Fransa'nın Büyükelçisini Geri Çağırmasına Sert Tepki