|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

5 Kullanımda Saçlarınızı Tamamen Onarma Yöntemi

5 Kullanımda Saçlarınızı Tamamen Onarma Yöntemi

Gliss Serum Deep Repair ile 5 Kullanımda Tamamen Onarılmış Saçlar… 

05 Şubat 2019 - 03:45

Hayatta bazı şeyler zaman alsa da tamamen onarılmış saçlar için beklemeye gerek yok! 
Gliss Serum Deep Repair, içeriğindeki Keratin Serum ve Amino Asitlerin güçlendirdiği yoğun serum bakımı ile 5 kullanımda tamamen onarılmış saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Amino Asit ve Keratin Serum ile yıpranmış saçlar için yoğun serum bakımı sağlanıyor...

Schwarzkopf’un yenilikçi saç bakım markası Gliss, 5 kullanımda tamamen onarılmış saçlar için geliştirdiği Serum Deep Repair serisini bir basın toplantısı ile tanıttı.

Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı Hasan Alemdar’ın konuşması ile başlayan Lansman, marka elçisi Selma Ergeç'in de katılımıyla 4 Şubat 2019 Pazartesi günü gerçekleşti.

Lansmanda Selma Ergeç: “Gliss Serum Deep Repair ile tamamen onarılmış saçlar için beklememe gerek yok!” Dedi.

Dünyaca ünlü Alman saç bakım markası Schwarzkopf tarafından geliştirilen Gliss Serum Deep Repair ailesi, canlılığını yitirmiş ve yıpranmış saçlara özel olarak Amino Asit & Keratin Serum içeriği ile yoğun serum bakımı sağlıyor ve 5 kullanımda tamamen onarılmış saçlar yaratıyor. Saçın 10 kat derinine kadar nüfuz ederek saçlara ipeksi yumuşaklık ve esneklik kazandırıyor.


Gliss Serum Deep Repair ailesi; şampuan, saç kremi, sıvı saç kremi ve saç bakım maskesinden oluşuyor.

Gliss Serum Deep Repair Şampuan ile daha güçlü ve canlı saçlar…

Gliss Serum Deep Repair Şampuan, saç telinin yapısında ve yüzeyinde zarar görmüş kısımları derinlemesine onarıyor. Böylece saçları yeniden yapılandırarak kalitesini artırıyor. Formülündeki Amino Asit – Keratin Serum 5 kullanımda derinlemesine bakımla daha güçlü, canlı, esnek ve yumuşacık saçlar yaratıyor. Şampuan sonrası ürünleri de düzenli olarak kullanmanız, ıslak saçlara masaj yaparak uygulamanız ve sonrasında iyice durulamanız yeterli oluyor.  

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi, derinlemesine yapılandırıyor…

Yıpranmış ve canlılığını kaybetmiş saçların ihtiyacı olan yüksek performanslı formülü ile yoğun bakım ve onarım gerçekleştiren Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi, saçları derinlemesine yapılandırıyor. Her şampuandan sonra uygulanan saç kremi, saçın 10 kat derinine inen saç bakımı ile esnek ve kolayca taranabilen saçlar sağlıyor.


Gliss Serum Deep Repair Sıvı Saç Kremi ile anında etki… 

Saçlarınızda daha güçlü bir etki için Gliss Serum Deep Repair Sıvı Saç Kremi’ni her yıkamadan sonra hafif nemli ya da kuru saça durulamadan uygulayabilirsiniz. Anında etki ile kolay taranabilirlik sağlayan ürün, Amino Asit – Keratin Serum içeriği ile 5 kullanımda canlı, esnek ve yumuşacık saçlara sahip olmanıza yardımcı oluyor.

Gliss Serum Deep Repair Saç Bakım Maskesi ile yoğun saç bakımı

Gliss Serum Deep Repair Saç Bakım Maskesi, yıkanan ve durulanan saça masaj yapılarak uygulandığında, Amino Asit ve Keratin Serum ile derinlemesine yoğun saç bakımı gerçekleştirerek yıpranmış saçları onarıyor. Artan canlılık ve fark edilir esneklik ile makaslara elveda diyebilirsiniz.  

#Gliss 
#GlissSerumBakımı 
#GlissSerumDeepRepair 
‘www.gliss.schwarzkopf.com.tr’

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Grup Gündoğarken'in Konuğu Eda Baba Olacak
Grup Gündoğarken'in Konuğu Eda Baba Olacak
Meteoroloji'den Birçok İl İçin Uyarı
Meteoroloji'den Birçok İl İçin Uyarı