|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği...
  • Reklam

ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi Paneli Düzenledi

Amerika Birleşik Devletleri Alman Marshall Fonu (GMF) ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSIAD) tarafından Amerika Türkiye Koalisyonu işbirliği ile ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi paneli düzenlendi.

05 Ekim 2019 - 00:15

Amerika Birleşik Devletleri Alman Marshall Fonu (GMF) ve Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TUSİAD) tarafından Amerika Türkiye Koalisyonu işbirliği ile ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi paneli düzenlendi.

3 Ekim 2019’da Washington DC’deki Cosmos Kulübü’nde düzenlenen ABD-Türkiye İlişkileri ve Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi paneli öncesinde düzenlenen kokteyle, Türkiye Büyükelçiliği yetkilileri, eski ABD Başkonsolosu Jennifer Davis ve ABD’nin dört bir yanındaki temsilciler katıldı.

Moderatörlüğünü GMF U.S.’den Jonathan Katz’ın yaptığı ABD-Türkiye İlişkileri panelinde konuşan TCA'nın Kurucusu ve Başkanı Yalçın Ayaşlı, ABD-Türkiye ilişkilerinde yaptıkları katkılardan ve ortak sponsorluklarından dolayı GMF ve TÜSİAD’a teşekkür etti.

ABD Başkonsolosu Jennifer Davis’e de katılımı için teşekkür eden Ayaşlı, TCA’nın son 13 yıldaki ikili ilişkileri destekleyen programlarından bahsetti ve özellikle de Türk - Amerikan Kadın Liderliği Girişimi konusunda TCA’nın yaptığı çalışmaların önemini vurguladı.

Soldan sağa: G. Lincoln McCurdy (TCA), Serpil Ayasli (TCA), Baris Ornarli (TUSIAD), Jennifer Davis (Former Consul General in Istanbul), Amanda Sloat (Brookings Institution), Maria Olson (U.S. Department of State), Yalcin Ayasli (TCA), Jonathan Katz (GMF U.S.), Özgür Ünlühisarcıklı (GMF Ankara)

ABD-Türkiye İlişkileri paneli Soldan sağa: Jonathan Katz (Moderator / GMF U.S.), Maria Olson (U.S. State Department), Amanda Sloat (Brookings Institution), Özgür Ünlühisarcıklı (GMF Ankara)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Şehit Annesinin Dileğini Polis Evlatları Yerine Getirdi
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası
Trafik Ekiplerinden Sürücülere Bayram Çikolatası