|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Acun’dan Erzurumspor’a Destek Kampanyası
  • Reklam

Acun’dan Erzurumspor’a Destek Kampanyası

Erzurumlu iş insanları, Erzurumspor’a bağışta bulunmak için birbirleriyle adeta yarıştılar.

22 Ağustos 2019 - 15:37

Acun Medya Yönetim Kurulu Başkanı, TV 8’in sahibi, Erzurumlu Gazeteci Acun Ilıcalı tarafından B.B. Erzurumspor için destek kampanyası düzenlendi.

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8’den ve Erzurum’un uydudan yayın yapan televizyonu Kardelen TV’den canlı olarak yayınlanan B.B. Erzurumspor’a destek programına katılan Erzurumlu iş insanları, STK yöneticileri ve kulüp başkanları B.B. Erzurumspor’a adeta destek yağdırdı.

SMS kampanyasının yanı sıra programda forma satışı yapıldı. Yaklaşık 4 saat süren canlı yayın programı ile B.B. Erzurumspor için 125 bin 600 forma satışı gerçekleştirildi.

Gazeteci Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu gerçekleştirdiği programa Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok, İbrahim Aydemir, Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, BB Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, İlçe Belediye başkanları, B.B. Erzurumspor Teknik heyeti, futbolcular, bürokratlar, STK başkanları, taraftarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Program sonunda Acun Ilıcalı, B.B. Erzurumspor”a destek sağlayan herkese teşekkür ederek, “Erzurum’da olmaktan ve bu gurur gününü yaşamaktan dolayı çok mutluyum. Erzurumlu olmaktan onur duyuyorum. Böyle bir teklifi aldığım zaman hiç düşünmeden kabul ettim. İnşallah B.B. Erzurumspor yeniden süper lige yükselecek ve hak ettiği yerde olacak” diye konuştu.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Ruhunda şampiyonluk olan Erzurum, kadirşinas yönünü bir kez daha göstermiştir” dedi.

Program sonunda Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ve B.B. Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş tarafından Acun Ilıcalı’ya hediye takdimi yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Müderrisoğlu'ndan Ayasofya'yla İlgili Çarpıcı Kulis
Müderrisoğlu'ndan Ayasofya'yla İlgili Çarpıcı Kulis
Müfettişlerin Trafik Suçlarını BELGELEME Zorunluluğu Yoktur
Müfettişlerin Trafik Suçlarını BELGELEME Zorunluluğu Yoktur