|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Adil Serdar Saçan, Polis Kolejlilerin Yüzünü Ağarttı..!
  • Reklam

Adil Serdar Saçan, Polis Kolejlilerin Yüzünü Ağarttı..!

Emekli Emniyet Müdürü Erdal Derya, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, polis kolejli meslektaşı olan Avukat Adil Serdar Saçan'ın katıldığı bir TV programında yaptığı muhteşem analizleri ile ile tüm meslektaşlarının ve polis kolejlilerin yüzünü ağarttığını bildirdi.

20 Haziran 2021 - 17:40 - Güncelleme: 20 Haziran 2021 - 19:12

Emekli Emniyet Müdürü Erdal Derya, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, polis kolejli meslektaşı olan İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Eski Şube Müdürü Adil Serdar Saçan'ın katıldığı bir TV programında  yaptığı muhteşem analizleri ile ile tüm meslektaşlarının ve polis kolejlilerin yüzünü ağarttığını bildirdi.

Erdal Derya paylaşımında, "Özellikle meslektaşım emniyetçiler başta olmak üzere,bu programı dinlememiş olanlar varsa, 18.Haziran.2021 Cuma akşamı saat 21.00' de Tele 1 televizyoınunda Merdan Yanardağ'ın yönettiği 5.Boyut programını lütfen YouTube'den dinlemelerini öneririm." ifadelerini kullandı.

Erdal Derya'nın sosyal medyada yer alan " PKM-Polis Koleji Mezunlar Derneği " isimli polis grup sayfasında " ADİL SERDAR SAÇAN HAKKINDA.." başlıklı paylaşımında şu ifadeler yer aldı : 

"ADİL SERDAR SAÇAN HAKKINDA..

18.Haziran.2021 Cuma akşamı saat 21.00 de Tele 1 televizyoınunda Merdan Yanardağ'ın yönettiği 5.Boyut programına konuk edilen,Polis Koleji kökenli,meslek yaşantısında büyük onur mücadelesi veren,hiç bir siyasi anlayışa taviz vermeden yasalar içinde görevini başarı ile yürüten,bugünün AKP yönetimince defalarca görevinden atılan ve verdiği hukuk mücadeleleri ile yüzünün akı ile defalarca görevine dönen ve en sonunda meslekten kendi isteği ile ayrılarak şu anda avukatlık yapan değerli meslektaşım Adil Serdar Saçan,bu programda yaptığı muhteşem analizleri ile ile tüm meslektaşlarımın ve polis kolejlilerin yüzünü ağarttı.

Yaptığı analizler sırasında da AKP'nin polis okullarını kapatarak,yaptığı yanlışlığı ve doğuracağı sonuçlarını da çok güzel izah etti.

Öyle inanıyorum ki,bu programı dinleyen,iyi niyetli AKP'lilerde dahil olmak üzere,dünya görüşü ne olursa olsun,herkesi tatmin ettiğine inanıyorum.Hatta programdaki,her fırsatta polisi haklı veya haksız eleştirmeyi adet edinen HDP'li yöneticiye de,sözlerine karşı duracak bir fırsat tanımadı.

İzninizle şu kişisel fikrimi de açıklayayım,Adil Serdar Saçan'ın Polis geçmişi olmasa idi ve yalnız Hukuk Fakültesi bitirerek yaşama atılsa idi,yine kişisel gayreti ve onurlu duruşu ile başarılı olurdu ama bugünkü gelişiminden çok uzak olurdu.Kendisinin fikri gelişmesine,Polis Koleji ve Akademisi eğitimi ile polis geçmişinin de büyük yararı olduğuna inanıyorum.Dosta düşmana mesleğim adına bunu da göstermiş oldu.

Özellikle meslektaşım emniyetçiler başta olmak üzere,bu programı dinlememiş olanlar varsa, lütfen YouTube'den dinlemelerini öneririm.

Emekli bir Emniyet Mensubu olarak Adil Serdar Saçan kardeşimi kutluyor ve şu anda avukat da olsa, polislikten kaynaklanan başarılarının sürmesini yürekten diliyorum."

 

TR HABER AJANSI-ÖZEL HABER** HALİS KAHRAMAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Domuz, At, Eşek , KatırEt ve Sakadatları İle Suni Bal İthalatına İzin
Domuz, At, Eşek , KatırEt ve Sakadatları İle Suni Bal...
Bağcılar Belediyesi’nden Orman Yangını İçin Yardım Seferberliği
Bağcılar Belediyesi’nden Orman Yangını İçin Yardım...