|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
Ahde Vefa Platformundan Sedat Peker’e Ziyaret 
  • Reklam

Ahde Vefa Platformundan Sedat Peker'e Ziyaret 

Ahde Vefa Platformu ve üyeleri yardımsever iş adamı Sedat Peker ve ailesine Ahde Vefa ziyareti gerçekleştirdi.

08 Aralık 2018 - 11:35

Ahde Vefa Platformu ve üyeleri yardımsever iş adamı Sedat Peker ve ailesine Ahde Vefa ziyareti gerçekleştirdi.

Türkiye'nin bekası ve refahı için görev yapmış ve mücadele vermiş önemli ailelere yönelik, Ahde vefa amaçlı ziyaretler kapsamında kurulan Analiz uzmanı Taner Akkuş imzalı platformun başında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nuran Kırlak yer alıyor.

İstanbul Adliyesindeki makamında şehit edilen Savcı Mehmet Selim Kiraz, Diyanet işleri eski başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Necip Fazıl Kısakürek, 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal, Bestekar Yıldırım Gürses, 2.Abdülhamid Han'ın Torunları ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu gibi önemli ailelere ziyaretler yapan platform, yardımsever iş adamı Sedat Peker tarafından İstanbul'da ki evinde ağırlandı.

Ziyarette Sedat Peker, millet olarak zor günler geçirdiğimiz bu zamanda, hayatın getirdiği sorumlulukları taşırken omuzlarda, unuttuğumuz veya atladığımız bazı alanlar olabiliyor ne yazık ki. İşte bu alanlardan en önemlisi de Ahde Vefa şüphesiz. Şahsım ve tüm sevenlerimin de hassasiyet göstermeye çalıştığı bu mukaddes değerleri hatırlamak ve gönüllerde saklı tutulan anlam yüklü duyguları farkındalık ile gün yüzüne çıkarmak amaçlı kurulmuş bu Platformu kutluyorum. Bizzat şahit olduğum veya zaman içinde duyduğum nice hayatlar var ki, idrak veya feraset ile keşfetmek mümkün ancak. Çünkü unutulan değerler şikayet etmez asla, aksine suskunluğunu koruyup kendi dünyasına çekilir. Bizlere düşende menfi ve hiç bir beklenti içinde olmadan kıymetli o değerlerimizi sahiplenmek ve bir bütünlük sağlamaktır. Yüce Allah milletimizi ve  tüm islam alemini korusun. Bizlere Ahde Vefa göstererek ziyaretime gelen kardeşim Taner Akkuş başta olmak üzere Başkan Nuran Kırlak ve platform üyelerinden de Allah razı olsun.” Dedi.

Platform Başkanı Nuran Kırlak, “Bu ziyaretler toplumumuzun dinamik taşları ve manevi değerleri olan kıymetleri hatırlamak ve hatırlatmak amaçlıdır. Çünkü Allah bizlere sılah-i rahim ziyaretlerini, yakınlarımıza ve komşularımıza yardım yapmayı emretmekte. Bu vesile ile bizleri güzel yüreğiyle misafir eden Sayın Sedat Peker beyefendiye çok teşekkür ederim. Bu günümüzün bekası ve refahını tesis etmekte öncü destekçi olan ve yetişen nesillerin üzerinde ülke ve millet sevgisi taşımasında en önemli faktör örnek kişiliğini de gönülden takdir ile tebrik ediyorum.” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan Yangınlarla İlgili Son Durumu Açıkladı
Erdoğan Yangınlarla İlgili Son Durumu Açıkladı
Çin'de Yeniden Koronavirüs Alarmı! Bir Şehre Giriş Çıkışlar Kapatıldı
Çin'de Yeniden Koronavirüs Alarmı! Bir Şehre Giriş Çıkışlar...