|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

AK Parti’den PTT Müdürü’ne Kutlama

AK Parti’den PTT Müdürü’ne Kutlama

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın kuruluşunun 179.yılı dolayısıyla AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ve Kadın Kolları Başkanı Elmas Bozkır, Marmaris PTT Merkezi Müdürü Seher Uslu’yu ziyaret etti.

23 Ekim 2019 - 23:02

23 Ekim 1840 yılında İstanbul Valide Sultan Camii avlusunda kurulan o zaman ki adıyla Postahane-i Amire olan Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın kuruluşunun 179.yılı dolayısıyla AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Osman Ülgen ve Kadın Kolları Başkanı Elmas Bozkır, Marmaris PTT Merkezi Müdürü Seher Uslu’yu ziyaret etti.

Her gün gelişen teknolojinin PTT’ye yansıması ve işleyiş konusunda bilgi alan Ülgen “Her zaman yeniliği ve daha iyiyi arayan bir hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam eden PTT, son dönemde memnuniyet verici bir performansla büyüdü. Teknolojik  gelişmelere uyum sağlayarak ülkemize ve halkımıza en iyi hizmeti sunmak için emek sarf eden, her kademede ki tüm PTT çalışanlarına teşekkürlerimizi  sunarız. Güçlü Türkiye’nin yenilenen PTT’sinin kuruluşunun 179. yılı kutlu olsun.” Diyerek, PTT Merkezi Müdürü Seher Uslu’yu çalışmalarından dolayı tebrik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşitme Engellilerin Stand Up Gösterisine Yoğun İlgi
İşitme Engellilerin Stand Up Gösterisine Yoğun İlgi
'Bu sayılar Küresel Amaçlar için!'
'Bu sayılar Küresel Amaçlar için!'