|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

AK Parti İstanbul’dan Aday Adayları Tanıtım Toplantısı
  • Reklam

AK Parti İstanbul'dan Aday Adayları Tanıtım Toplantısı

AK Parti İstanbul İl teşkilatı tarafından İstanbul’un ilçelerindeki başkan aday adayları için bir tanıtım toplantısı düzenlendi. AK Parti Kağıthane Belediye Başkan Aday Adayı Cemil Altınay da toplantıya katıldı.

21 Kasım 2018 - 22:51 - Güncelleme: 14 Mayıs 2019 - 06:22

2019 Mart ayında gerçekleştirilecek yerel seçimler nedeniyle siyasi partilerde çalışmalar hızla sürüyor. AK Parti İstanbul İl teşkilatı tarafından İstanbul’un ilçelerindeki başkan aday adayları için bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

AK Parti Kağıthane Belediye Başkan Aday Adayları ve Cemil Altınay da toplantıya katıldı.

Kağıthane yerel siyasetinin öncü isimlerinden ve kanaat önderlerinden, Fikr-i Asım İstanbul teşkilat başkan yardımcısı, eski gazeteci ve Mali Müşavir Cemil Altınay, “AK Parti İstanbul İl teşkilatımız İstanbul’un ilçelerindeki tüm başkan aday adayları için tanıtım toplantısı düzenledi. Ben de katıldım toplantıya. Önemli iletişimler sağlandı ve görüş alışverişinde bulunuldu.” Dedi.

Cemil Altınay, Kağıthane Belediye Başkan Adayı

Tüm Kâğıthanelileri, bütün görüşleri tek çatı altına toplayabilecek bir misyonu olduğunu anlatan Cemil Altınay, “Türkiye’nin kaderi mazlumlarının umudu olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, mensubu olmaktan her daim onur ve gurur duyduğum bir siyasi hareket olan AK Partimizin bünyesinde Kağıthane İlçemizin Belediye Başkanlığına adayım.
Fikr-i Asım İstanbul teşkilat başkan yardımcısı olarak Tüm Fikr-i Asım başkanlarımdan desteklerini bekliyorum.  Yapılan anketlerde bana oy vererek desteklemenizi  bekliyorum.
ReklamKâğıthanelilerin teveccühü ve Kâğıthanelilerin teşviki ile aday oldum. Kağıthanelilerin desteğini bekliyorum.  Seçilirsem, Kağıthanemizin, Kağıthanelilerin hangi partiden olursa olsun tümünüm hizmetçisi olacağım.
Kağıthanemizin birçok sorunuı var. Çözülenler var, çözülemeyenler var. Sorunların çözümünde istişare halinde olup ortak noktaları birlikte bulmaya çalışacağım.” Diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
EGM'den sosyal medya açıklaması
EGM'den sosyal medya açıklaması
Çağın Polisi Dergisi, Temmuz sayısı çıktı
Çağın Polisi Dergisi, Temmuz sayısı çıktı