|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|
AK Partili Vekilden Kabe İmamına Tepki
  • Reklam

AK Partili Vekilden Kabe İmamına Tepki

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer Kabe imamına tepki göstererek, "Kabe imamı bile Amerika ve İsrail'in güzel işler yaptığını söylüyor, Allah sizi kahretsin’" dedi.

08 Aralık 2017 - 16:13

ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanımasının ardından tüm dünyadan tepkiler çığ gibi büyüyor. Türkiye’de ise bugün cuma namazı çıkışı 81 ilde, vatandaşlar, siyasiler ve STK’lar toplanarak kararı protesto etti. Gaziantep’teki Ulu Cami önünde toplanan yüzlerce kişi de tekbir sesleri sloganlarla kararı protesto ederken, bazı siyasiler de basın açıklaması yaptı.

“Allah Sizi Kahretsin, Allah Sizi Perişan Etsin’’

Cuma namazı sonrası yaptığı açıklamada alınan bu kararı tanımadıklarını ve kınadıklarını ifade eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer, “Maalesef 1 buçuk milyar Müslüman uyuyor. Ve idarecilerinin çoğu da gaflet içerisindeler, Amerika, İsrail ve Siyonistlere satılmış. Yıllarca arkasında namaz kıldığımız, kabenin imamı bile beyanat vererek, Amerika ve İsrail’in dünyada çok güzel işler yaptığını söylüyor. Allah sizi kahretsin, Allah sizi perişan etsin’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ise alınan kararın kesinlikle kabul edilemez olduğunu belirterek, kararı kınadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile Aralık’ta İddialı 
Opel,  Online Hizmetleri ve Baharda Ödeme Koşulları ile...
Eski Vali ve Bakan Nevzat Ayaz Vefat Etti
Eski Vali ve Bakan Nevzat Ayaz Vefat Etti