|SELECT LANGUAGE YOU WANT TO READ/Turkey News Agency Internet Newspaper||OKUMAK İSTEDİĞİNİZ DİLİ SEÇİNİZ/Türkiye Haber Ajansı İnternet Gazetesi|

Ambalaj Sektöründe Türk – Alman İşbirliği
  • Reklam

Ambalaj Sektöründe Türk – Alman İşbirliği

Henkel Esnek Ambalaj Akademisi, Alman - Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Yeni Uzmanlar Yetiştirdi.

22 Mayıs 2017 - 23:40

Henkel Esnek Ambalaj Akademisi, Alman - Türk Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Yeni Uzmanlar Yetiştirdi.

Ambalaj sektörünün ilgili çalışanlarına teorik bilgi ve uzmanlık gerektiren yapıştırıcı uygulama tekniklerini kazandırmak üzere, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası İstanbul merkezinde eğitim verildi. 

Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar, Henkel ve Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası’nın Esnek Ambalaj Laminasyon Uzmanı Sertifikası almaya hak kazandı.

Katılımcılarını, modern laminasyon teknolojisinin her detayını üretimde kullanacak yetkinliğe ulaştırmayı amaçlayan eğitimler; hata yakalama ve çözüm oluşturma konusunda, uzman katılımcıları dahi hızlandıracak nitelikte hazırlandı. Henkel Esnek Ambalaj Akademisi’nin verdiği eğitime sektörde görev yapan operatörler, formenler, süpervizörler, kalite kontrol yetkilileri, proje mühendisleri, süreç mühendisleri, üretim yöneticileri, imalat sorumluları, Ar-Ge uzmanları, satın alma uzmanları ve girişimciler ilgi gösterdi.

Eğitimde tüm katılımcılara 20 saatin üzerinde sınıf dersi verilirken, tam kapsamlı dijital kaynak kılavuza ve birçok eğitim materyaline ulaşabilecekleri Henkel Esnek Ambalaj Akademisi Eğitim portalına erişim hakkı da sağlandı. Ayrıca Henkel E-learning portalına ulaşabilecekleri tablet bilgisayar hediye edildi.

Henkel Hakkında

Henkel, global olarak dengeli ve çeşitlilik gösteren bir portföyle faaliyet göstermektedir. Güçlü markalar, inovasyonlar ve teknolojiler sayesinde şirket, üç iş birimiyle hem endüstriyel hem de tüketici iş birimlerinde lider konumlara sahiptir. Henkel Yapıştırıcı Teknolojileri, yapıştırıcı piyasasında dünya çapında tüm endüstriyel sektörlerde global bir liderdir. Henkel’in Çamaşır ve Ev Bakımı ile Beauty Care iş birimlerinde, dünya genelinde pek çok piyasa ve kategoride liderliği bulunmaktadır.
1876 yılında kurulan Henkel, 140 yılı aşkın süredir başarısını sürdürmektedir. 2016 yılında Henkel, 18 milyar 714 milyon Euro satış, 3 milyar 172 milyon Euro faaliyet karı bildirmiştir. Üç yıldız markası olan, Persil, Schwarzkopf ve Loctite 6 milyar Euro'dan fazla satış gerçekleştirmiştir.
Henkel dünya çapında güçlü şirket kültürü ile bir araya gelmiş, tutkulu, birbirinden farklı olan ancak aynı değerleri paylaşarak, sürdürülebilir değerler yaratmak için çalışan yaklaşık 50.000 kişiyi istihdam etmektedir.
Sürdürülebilirlik konusunda tanınmış bir lider olarak Henkel, birçok uluslararası endeks ve sıralamada en üst sıralarda yer almaktadır. Henkel’in imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır. Daha fazla bilgi için lütfen www.henkel.com'u ziyaret ediniz.

AHK Türkiye Hakkında

AHK Türkiye, Türkiye ile Almanya arasındaki ikili ticaret ilişkilerinin desteklenmesiyle görevlendirilmiştir.
AHK Türkiye’nin, Alman ve Türk ticaret çevrelerinin her kesiminden 800’ü aşkın üyesi bulunur. Kurum iki ülkeden ticaret temsilcilerine hem iletişimlerde yardımcı olur, hem de iki tarafın çıkarlarını korur.
AHK Türkiye, şirketlerin Türkiye ya da Almanya pazarına girme çalışmalarını başarılı şekilde yürütebilmeleri ve piyasada başarı kazanmaları için çok sayıda yardım olanağı sunar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yorgun polis sürücüye dinlenme odası vermediler..!
Yorgun polis sürücüye dinlenme odası vermediler..!
Facebook’ta 'Kukon Kukon' İsimli Dolandırıcı’ya Dikkat
Facebook’ta 'Kukon Kukon' İsimli Dolandırıcı’ya Dikkat